آخرین اخبار


کد مطلب: 23

 

ورود شما را به سایت پرطرفدار و مردمی ارس تبار خوش آمد می گوییم.

این پایگاه خبری تحلیلی از شهریور ماه سال 91 به همت جمعی از دوستان عرصه خبر و با هدف نقش آفرینی و پوشش خلأ عرصه رسانه ای شهرستان در فضای مجازی و برای ارائه آخرین اخبار ، تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، استان ، ایران و جهان شروع به کار کرد.

این پایگاه خبری تحلیلی در وهله اول رویکرد ملی دارد و در پاسداری و حفظ ارزش ها و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند و در وهله بعد ی خود نگاه بومی و استانی دارد و تلاش ما بر این است که بسیاری از مشکلات مردمی را شناسایی و در رفع آن بکوشیم و همچنین در کنار این هدف، بر آن هستیم که بسیاری از ارزش ها و هنجارهای مفید را در شهرستان نهادینه کنیم.

ارس تبار در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و مقام معظم رهبری و شهداء،از هرگونه تعصبات حزبی و جناحی خود را به دور می داند.

گفتنی است این سایت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و در تاریخ 93/06/25توانسته مجوز فعالیت پایگاه اطلاع رسانی به شماره ثبت 93/14929 از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کند.

سایت ارس تباردر این مسیر طولانی و دشوار کمک و مساعدت شما مخاطبان عزیز را می طلبد وامیدواریم با همکاری شما عزیزان به مقصود نهایی خود برسیم.

با تشکر

مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی ارس تبار:سید سجاد میرزایی

تلفنها:32743907-045      09145986704

شماره پیامک:50004622515271

آدرس دفتر:استان اردبیل -شهر اصلاندوز -انتهای خیابان امام خمینی (ره)-نبش میدان سپاه -جنب بخشداری -پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ارس تبار

شهر اصلاندوز در 200 کیلومتری شمال استان اردبیل و در کنار رود ارس واقع شده و هم مرز کشور جمهوری آذربایجان است.

 

 

دیدگاه‌ها

ارسال نظر