آخرین اخبارکد مطلب: 28206
تاریخ انتشار : ش, 1398/12/10 - 10:51

برای پیشگیری از ویروس کرونا رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن دست در بانک‌ها و دستگاههای عابر بانک و سطح شهر مبنای کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور لازم است مردم مسائل بهداشتی را رعایت کنند و مسئولان ادارات و بانکها و همچنین مغازه داران و جایگاه داران سوخت و خدمات شهرداری شهرستان نسبت به ضد عفونی کردن محلها و فروشگاهها اقدام کنند که متاسفانه با بررسی انجام یافته تاکنون به این مورد کمتر پرداخته شده است.

به گفته وزیر بهداشت این هفته پیک اصلی ویروس کروناست، لذا می طلبد مسئولان و مردم بیش از پیش به این امر مهم در راستای جلوگیری از ویروس کرونا توجه نمایند.

یکی از مکانهای پر تردد و شلوغ شهر بانکهاست و با توجه به اینکه شعب بانک‌ها محل مراجعه عموم مردم است باید حداکثر همکاری برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از شیوع بیماری در شعب انجام شود.

رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن دست در بانک‌ها و دستگاههای عابر بانک مبنای کار قرار گیرد و با توجه به اینکه احتمال انتقال  ویروس کرونا از اسکناس و دکمه‌های عابربانک و دستگیره‌ درب ها وجود دارد از مردم تقاضا می‌شود در چنین مواردی از دستمال کاغذی استفاده کرده و تا حد امکان از حضور در شعب خودداری و از ابزارهای بانکداری الکترونیکی و بانکداری دیجیتال امور خود را مدیریت کنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر