نمایش 1 - 10 از 270

در این گزارش نگاهی به اقدامات مجرمانه و مفسدانه زم علیه امنیت و معیشت مردم ایران در قالب فعالیت و هدایت کانال تلگرامی معاند آمدنیوز خواهیم داشت.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی موضع جمهوری اسلامی ایران در جنگ جاری بین جمهوری آذربایجان و جمهوری ارمنستان بر سر منطقه‌ی قره‌باغ را در یادداشتی به قلم آقای محسن پاک‌آئین، دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران بررسی میکند.

ارمنستان بار دیگر مواضع نیروهای آذربایجان و مناطق مسکونی را هدف حمله قرار داد.

رودخانه بزرگ ارس به دلیل پر آب بودن و جاذبه های گردشگری علاقمندان زیادی برای تماشای خود دارد.

 

نبود استخر در شهرستان اصلاندوز باعث شده نوجوانان این شهرستان در آب‌های ناامن و کانا‌ل‌های انتقال آب کشاورزی شنا کنند که هرساله شاهد غرق شدن برخی افراد در این اماکن هستیم.

خرید تضمینی گندم و کلزا در شمال استان اردبیل از اوایل خردادماه آغاز خواهد شد که اقدامات اساسی در این خصوص انجام گرفته است .

سپاه پاسداران که در سال نخست پیروزی انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد، توانست ضامنی برای استمرار نهضت باشد.

 

ارس تبار گزارش می دهد؛

توسعه صنایع دستی و ورنی بافی علاوه بر احیای فرهنگ عشایری باعث ایجاد یک صنعت پایدار در شهرستان اصلاندوز شده است.

برای پیشگیری از ویروس کرونا رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن دست در بانک‌ها و دستگاههای عابر بانک و سطح شهر مبنای کار قرار گیرد.

در اصلاندوز رسم بر این است که در شب یلدا خانواده داماد خونچه هایی تزئین شده را به خانه تازه عروس یا نامزد خانواده می فرستند که این رسم به "چیله خونچه سی" یا "چله لیک" معروف است.

صفحه‌ها