تبلیغاتلینک های مفید

 نیازمندیها

 
آخرین اخبارتیتر یک

امام جمعه موقت اصلاندوز گفت: دولت و مجلس می‌توانند با کشف ظرفیت‌های جدید در آمدی و اتکا به توان داخلی بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کنند


اخبار ویژه

امام جمعه موقت اصلاندوز گفت: دولت و مجلس می‌توانند با کشف ظرفیت‌های جدید در آمدی و اتکا به توان داخلی بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کنند
یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
امام جمعه اصلاندوز گفت: تنهاترین کشوری که با جدیت با مواد مخدر مقابله می‌کند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده‌ مرزبانی کشور عشایر را مرزبانان واقعی مرزها دانست و گفت: امنیت کامل و بدون تهدید در مرزهای استان اردبیل حاکم است.
رئیس حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز گفت: حمایت از کارگران و منابع انسانی کارگاه‌های تولیدی و رفع موانع از جمله بروکراسی اداری از جمله اقدامات قوه قضاییه در راستای جهش تولید ملی است.
امام جمعه اصلاندوزگفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق شود باید بپردازد.
به مناسبت سالروز شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام مراسم سوگواری در اصلاندوز برگزار شد.
امام جمعه اصلاندوز گفت: امروز هیمنه پوشالی و شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته شده است
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید و سابق کمیته امداد امام‌خمینی (ره) شهرستان اصلاندوز صبح امروز پنجشنبه با حضور مسئولان در محل فرمانداری اصلاندوز برگزار شد.
رئیس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز گفت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا، روند برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت موازین بهداشتی و به صورت حضوری در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.