تبلیغاتلینک های مفید

 نیازمندیها

 
آخرین اخبار


تیتر یک

نبود استخر در شهرستان اصلاندوز باعث شده نوجوانان این شهرستان در آب‌های ناامن و کانا‌ل‌های انتقال آب کشاورزی شنا کنند که هرساله شاهد غرق شدن برخی افراد در این اماکن هستیم.اخبار ویژه

نبود استخر در شهرستان اصلاندوز باعث شده نوجوانان این شهرستان در آب‌های ناامن و کانا‌ل‌های انتقال آب کشاورزی شنا کنند که هرساله شاهد غرق شدن برخی افراد در این اماکن هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل گفت: گام نخست مرحله دوم کمک‌های مومنانه در استان اردبیل با توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی در بین خانوار‌های محروم و آسیب دیده از کرونا انجام می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز با اعلام آغاز مرحله دوم طرح کمک مومنانه گفت:طبق برنامه ریزی قرار است طی سه مرحله خانواده های نیازمند از بسته های معیشتی بهره مند شوند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک ضمن دعوت از مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، همدلی و همراهی همه مردم استان برای مقابله با بیماری کرونا را خواستار شدند.
امام جمعه اصلاندوز گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران ام القرای جهان اسلام و مقتدر در دنیا است.
فرماندار اصلاندوز:
فرماندار اصلاندوز گفت:برگزاری هرگونه تجمع و مجالس ترحیم و عروسی در شهرستان اصلاندوز ممنوع است.
رئیس جهادکشاورزی اصلاندوز خبر داد
رئیس مرکز جهاد کشاورزی شهرستان اصلاندوز از برداشت محصول سیب‌زمینی در ۴۰ هکتار از اراضی شهرستان خبر داد.
نمایندگان مجلس به دنبال رفع امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: امیدوارم نمایندگان مجلس به‌دنبال رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم باشند
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز گفت: دشمنان درپی تغییر باورها و اعتقادات زنان و دختران جامعه ایران هستند چراکه حجاب پرچم عفت اسلامی و نماد فرهنگ فاطمی است.
امام جمعه اصلاندوز گفت: با وجود دو رودخانه بزرگ ارس و دره‌رود، مردم واقعاً در مشکل کمبود آب شرب در رنج به‌سر می‌برند.


سایر رسانه ها

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: وام یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه فقط به سرپرستان خانوار یارانه بگیر تا قبل از ماه مبارک رمضان پرداخت می‌شود.
کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره طرح فاصله‌گذاری هوشمند از کسبه و اصناف که در مقابله با کرونا کم خطر اعلام شده و علاقه‌مند به شروع فعالیت هستند، خواست تا به سایت وزارت بهداشت مراجعه کنند.
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط بهره مندی از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران را اعلام کرد.
قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۲۷ فروردین را مشاهده می‌کنید.
سخنگوی طرح کمک معیشتی گفت: بر اساس تصویب نمایندگان در کمیسیون تلفیق سال آینده نیز یارانه نقدی به صورت جدا و کمک معیشتی به صورت جداگانه و مانند سال جاری واریز می‌شود.
قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۱۰ دی را مشاهده می‌کنید.
تمام کارکنان مشمول قانون کار، مشمول دریافت عیدی و پاداش پایان سال هستند و عیدی آن‌ها متفاوت از میزان عیدی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و دولتی است.
تاکنون یک دوره از این بسته معیشتی به مردم پرداخت شده است، اما اگر به دنبال این هستید که بدانید بسته یارانه معیشتی کی واریز میشود گزارش زیر را بخوانید.
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد:
سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت سال ۹۷، با اولویت اقشار کم درآمد جامعه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر خبرداد.

مصاحبه و گفتگو

تنها تولید کننده موزائيک پليمری مغان؛
سجاد محمدیان
کارآفرین موفق شهر اصلاندوز ؛
ذوالفقار مددی