آخرین اخبار


کد مطلب: 28053
تاریخ انتشار : ش, 1398/09/09 - 19:15
فرماندار شهرستان اصلاندوز مشارکت حداکثری ،قانون مداری،انسجام ملی و حفظ بی‌طرفی را شعار اصلی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان اصلاندوز با اشاره به رویکرد اصحاب رسانه در آگاهسازی جامعه گفت:تلاش ها در انعکاس مسائل و مشکلات منطقه،ارائه راهکارها،شناسایی منطقه،عملکرد دولت و نظام،کمک حال دولت،جریان سالم اطلاعات و افزایش اخبار و اطلاعات درست با هدف توسعه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از دستاوردهای عظیم خبرنگاران شهرستان اصلاندوز است که با حساسیت و دقت در عمران و آبادانی شهرستان تلاش می کنند.

وی در ادامه به آغاز فرایند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از افتخارات و برگ زرینی که در شهرستان برگزار می‌شود و جمهوریت جمهوری اسلامی و جریان دموکراسی را رقم خواهد زد،اجرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان اصلاندوز است.

 

http://arastabar.ir/sites/default/files/webform/IMG_20191129_230513_523.jpg

فرماندار شهرستان اصلاندوز به آموزش‌های برگزاری هرچه بهتر انتخابات در استانداری،معاونت سیاسی اجتماعی و وزارت کشور اشاره کرد و گفت:تمامی فرمانداران،بخشداران و عوامل اجرایی در این زمینه آموزش های لازم و متعدد را دیده اند.

مینایی از آماده سازی زیرساخت‌های الکترونیکی انتخابات در شهرستان خبر داد و گفت:مراحل انتخابات همگام با سراسر کشور با فراهم ساختن زیرساخت‌ها در شهرستان انجام خواهد گرفت.

وی قانون مداری،انسجام ملی و حفظ بی‌طرفی را شعار اصلی در گام دوم انقلاب برای تمرین دموکراسی و جمهوریت نظام دانست و گفت:برگزاری انتخابات سالم در هیئت‌های اجرایی و نظارت اولویت اول استاندار،معاونت سیاسی و اجتماعی و انتخابات استانداری است که بر این اساس اقدامات و توصیه های لازم انجام گرفته شده است.

فرماندار اصلاندوز مشارکت حداکثری و آزاد در انتخابات را یکی دیگر از اهداف اجرای انتخابات عنوان کرد و گفت:برای پرشور کردن انتخابات اقداماتی خاص بر اساس مرّقانون، بسترهای لازم در شهرستان انجام می‌گیرد.

http://arastabar.ir/sites/default/files/webform/IMG_20191129_230617_249.jpg

مینایی کلید اصلی برگزاری انتخابات موفق را توجه و تسلط به قانون و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای عملیاتی نمودن قوانین انتخابات دانست و از آغاز ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا دهم تا 16 آذرماه خبر داد.

وی با بیان اینکه مرکز حوزه انتخابیه شهرستان پارس آباد است و  ثبت نام داوطلبان در مراکز حوزه انتخابیه و یا وزارت کشور انجام می‌شود گفت:ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستانهای پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز از فردا در فرمانداری شهرستان پارس آباد انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان اصلاندوز از تمهیدات و تامین تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان خبر داد و گفت:به لحاظ برگزاری انتخابات با تلاش های استاندار،معاون سیاسی اجتماعی و منابع انسانی استانداری در بحث امکانات،تجهیزات مشکلی وجود ندارد.

مینایی با بیان اینکه احراز هویت رای‌دهندگان به صورت الکترونیکی خواهد بود گفت:تعداد شعبات اخذ رای در شهرستان حدود ۴۵ شعبه است که با توجه به شهرستان شدن اصلاندوز تعداد شعبات نسبت به قبل افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه مسئول برگزاری انتخابات در شهرستانها فرماندار هست گفت: تعامل هیئت اجرایی و هیئت نظارت گام اساسی و برگزاری منظم انتخابات است،چرا که هدف همه ما در واقع اضافه شدن برگ زرینی به افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

http://arastabar.ir/sites/default/files/webform/IMG_20191129_230809_187.jpg

این مقام مسئول رمز و راز توسعه را تابع تصمیم عمومی جامعه دانست و برگزاری انتخابات متعدد در کشور را شاهدی بر مردم سالاری در حکومت نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد.

مینایی به نقش رسانه‌ها در برگزاری انتخابات سالم اشاره کرد و گفت:رسانه ها در افزایش دانش و آگاهی دادن قانون انتخابات به جامعه بهترین نقش خواهند داشت که در این راستا لازم است قانون و نکات کلیدی انتخابات در کانالها و سایت‌ها و فضای مجازی منتشر شود.

فرماندار اصلاندوز در پایان با تاکید بر اینکه رسانه ها با انعکاس صحیح و دقیق اخبار و اطلاعات می توانند کیفیت برگزاری انتخابات را بالا ببرند یا بهبود بخشند افزود:اجازه ندهید عده‌ای با ناامید کردن مردم در انتخابات اختلال ایجاد کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

 
ارسال نظر