آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28123
تاریخ انتشار : ج, 1398/10/27 - 21:27
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز از احداث مدرسه 12 کلاسه با اعتبار 7 میلیارد تومان در سه طبقه بنام شهید حاج قاسم سلیمانی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اصلاندوز ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش به نقش و جایگاه آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف آموزشی اشاره کرد و گفت: شوراهای آموزش‌وپرورش به‌منظور بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات، جهت تأسیس، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل در فعالیت‌های اجرایی آموزش‌وپرورش تشکیل می‌شود.

وی شعار محوری برنامه‌های هفته شوراهای آموزش‌وپرورش در سال جاری  را «نگاه ملی، تحول منطقه‌ای» عنوان کرد و گفت:از 24دی تا 30 دی ماه بعنوان هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ارتقاء کیفیت تعلیم و تربیت در مناطق مرزی، عشایری و کمتر توسعه یافته،جلب، جذب و توسعه مشارکت‌های عوامل سهیم و موثر،فرصت‌های اقتصادی، توسعه پایدار،خانواده، سبک زندگی اسلامی و ایرانی،عدالت آموزشی، مشارکت همگانی،کاهش تمرکز، نظارت همگانی و سند تحول و  مدرسه کانون اصلی تربیت را روزشمار هفته شوراهای آموزش‌وپرورش عنوان کرد.

مهرآوران هدف از قانون شوراهای آموزش و پرورش را تحقق مشارکت ملی و نظارت همگانی در تعلیم و تربیت دانست و برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه،تجلیل از شوراها،بازدید اعضای شورا از مدارس و نواخته شدن زنگ مشارکت را از جمله برنامه های مهم هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش در شهرستان اصلاندوز برشمرد.

وی با اشاره به مصوبات و عملکرد شورای آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز در سال 98 از تعداد 10 مصوبه در سه ماهه دوم و 25 مصوبه در سه ماهه سوم  امسال خبر داد و گفت:تاکنون بیش از 80 درصد مصوبات اجرا شده است.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز،احداث مدرسه 3 کلاسه با مشارکت سپاه،بانک انصار و اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل،تکمیل سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی،احداث مدرسه شش کلاسه با اعتبار اولیه 150 میلیون تومان برای دانش آموزان استثنایی،حصارکشی مدرسه شبانه روزی نرگس،شاداب سازی 45 واحد آموزشی،حصارکشی 18 واحد آموزشی با هزینه 800 میلیون تومان،خرید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با اعتبار 600 میلیون تومان برای مدارس و عملیات احداث مدرسه 3 کلاسه غدیر خم روستای طاهرآباد را از اقدامات اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز بر شمرد.

وی از احداث مدرسه 12 کلاسه با اعتبار 7 میلیارد تومان در سه طبقه بنام شهید حاج قاسم سلیمانی در آینده نزدیک خبر داد و گفت:با پیگیری شورای آموزش و پرورش 23 واحد آموزشی به سیستم گرمایشی استاندارد هرماتیک هوشمند به ارزش هر بخاری 5 میلیون تومان مجهز شدند.

مهرآوران در پایان از مشارکت و حمایت های امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،شهردار و شورای شهر و بخش ،دهیاران،خیرین و دستگاههای اجرایی با اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر