آخرین اخبارکد مطلب: 9085
تاریخ انتشار : ي, 1392/10/08 - 12:16
ارس تبار:نائب رییس شورای شهر اصلاندوز گفت:حماسه 9 دی سال 88 نشات گرفته از درس عاشورایی امام حسین(ع) بود.

به گزارش ارس تبار،"کرامت مطیع پور" صبح امروز در محل دفتر شورای شهر اصلاندوز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:نهم دي ماه يادآورحركت عظيم و خودجوش ملت فداكار و قهرمان ايران براي اعلام وفاداريشان به ولايت فقيه و تجديد ميثاق با آرمان بلند شهدا و امام شهداست.

 

وی، با بیان اینکه حماسه تاریخی مردم ايران در نهم دی ماه سال 1388 برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسيد اظهار کرد:این حركت عظيم با الطاف الهي و نشات گرفته از درس عاشورایی امام حسین(ع) بود.

 

نایب رییس شورای شهر اصلاندوز اضافه کرد: ارزش هاي والاي حماسه تاریخی و بی نظیر ملت ایران در 9 دی سال 88،تا آن اندازه باعظمت و با اهمیت بوده که در طول تاریخ در جای خود حیرت انگیز و بی سابقه است.

 

مطیع پور همچنین افزود:در حماسه تاریخی نهم دی مردم بابصیرت و ولایت مدار ایران با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامي با سير انبوه جعميت به خیابانها آمدند و  از انقلاب خود جانانه دفاع کرده و سفره فتنه گران مزدور و وابسته به اجنبی بیگانه را جمع کردند.

 
 

وی با بیان اینکه جوانان با بصیر ایران آماده مقابله با هر گونه فتنه دیگر از سوی منحرفین و دشمنان انقلاب اسلامی است گفت:مردم با حضور 40 میلیونی و انبوه خود در سرتاسر کشور برای خلق حماسه 9 دی بصيرت و آگاهي خود را در تاریخ درخشان انقلاب اسلامي به جهانیان اثبات کردند.

 

نائب رییس شورای شهر اصلاندوز خاطرنشان کرد:نهم دی در واقع بحث ولایت مداری و آگاهی و شعور ملت ایران را می رساند که با الگو برداری از نهضت عاشورایی امام حسین(ع) ، پای آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت مقاومت و ایستادگی کردند.

 

او ضمن محکوم کردن سکوت بحث برانگیز سران فتنه افزود:برای ما جای تعجب و سوال است که چرا سران فتنه با اینکه لطمات و زیان ها و آسیب های فروانی به نظام وارد کرده و موقیعت جهانی و جایگاه نظام ما را در دنیا زیرسوال برده اند هنوز هم سکوت اختیار کرده اند ؟

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اینجا ببینید

دیدگاه‌ها

باسلام و بنام خداوند متعال و با آرزوی توفیق به همه خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.... برادر عزیز جناب آقای کرامت مطیع پور نایب رئیس محترم شورای اسلامی شهر اصلاندوز ، خواستم بابت مصاحبه ای خوبی که ارائه داده اید و فتنه سال 88 را محکوم کرده اید تشکر و سپاسگذاری ویژه بنماییم ، ما جوانان هم به نوبه خود این فتنه بزرگ و عظیم را بشدت محکوم می نماییم.

ما به کرامت مطیع پور که یک عضو وحدت دهنده در بین سایر اعضا شوراست تقدیر وتشکر میکنیم وخداوند یارتان ...

سلام و با تشکر از آقای مطیع پور به لحاظ مصاحبه عالی و سازنده و همچنین از خبرنگار ارس تبار به جهت انعکاس نظرات مسئولین در رابطه با مسائل روز کشور تشکر میکنیم---ما اهالی شهر مرزی اصلاندوز نیز به نوبه خود فتنه سال 88 را محکوم می نماییم و معتقدیم که به فتنه گران نباید فرصت و مجال توطئه دوباره داد.

ما هم به نوبه خود به عنوان یک شهروند در کنار همه مسئولین فتنه سال هشتاد و هشت را محکوم کرده و به فتنه گران می گوییم شما یک عذرخواهی بزرگ به مردم ایران و بخصوص به رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای(مدظله العالی) بدهکارید چرا که به قول آقای مطیع پور نایب رئیس شورای اسلامی اصلاندوز جایگاه نظام مقدس ما را، شما فتنه گران در جهان زیر سوال ببردید و مایه خرسندی دشمنان ملت ایران شدید و دل رهبر عزیز ما را آزوردید و این کار نگین شماها هرگز از ذهن مردم ولایت مدار ایران پاک نخواهد شد ........با تقدیر و تشکر از آقای کرامت مطیع پور نایب رئیس محترم شورای اسلامی اصلاندوز که در نوبه خود بسیار باتدبیر مصاحبه کرده اند و از سایت خبری ارس تبار متشکریم.

آقای کرامت مطیع پور واقعا عالی بود........................

جناب آقای کرامت مطیع پور نایب رییس محترم شورای اسلامی اصلاندوز ، با سلام و خسته نباشید واقعا تو مصاحبه خود مطالب سودمند و مفیدی درباره فتنه88ارائه داده ایدٰ،ما نیز به سهم خود این فتنه عظیم را محکوم می کنیم و به دنیا اعلام می داریم که ماها پشت نظام و ولایت فقیه هستیم و به این فتنه گران و دشمنان کوردل هرگز اجازه جولان نخواهیم داد.

با سلام و با اآرزوی توفبق به همه عزیزان و مسئولین و خبرنگار ارس تبار،،،،،،خواستیم از طریق این تربین مقدس از برادر ارجمند آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رئیس محترم شورای اسلامی شهر شهیدپرور و ولایت مدار شهر اصلاندوز به جهت مصاحبه عالی و مبسوطی که با خبرنگار سایت ارس تبار آقای سیدسجاد میرزایی داشته اند و فتنه سال 88 را محکوم نموده اند ، میمانه تقدیر و تشکر نمایم-ما نیز به نوبه خود حماسه تاریخی ملت سرافراز ایران در نهم دی ماه سال 88 را گرامی داشته و نفرت و انزجار خود را از فتنه گران مزدور اعلام می داریم.

آقای کرامت مطیع پور عالی بود و حرف دلمان را گفتی،ازتون تشکر می کنیم..............ما اهالی شهر اصلاندوز نیز به نوبه خود به فتنه گران اعلام می داریم که جوانان این مرز و بوم حافظ خون شهدا و ولایت فقیه محترم هستند و تا آخرین قطره خونمان از این انقلاب و کشور پشتیبانی خواهیم کرد.

بنام خداوند تبارک و تعالی و با سلام به خدمت همه همشهریان غیرتمند و شما خبرنگار محترم ارس تبار و جناب آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رئیس محترم دوره چهارم شورای اسلامی شهر مرزی اصلاندوز،که مطالب ارزشمند و خوبی در رابطه با حماسه تاریخی نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ایراد کرده اند ، ما جوانان شهر مرزی اصلاندوز نیز این روز بزرگ را گرامی می داریم و همانطور که آقای مطیع پورگبلو نیز گفته اند سکوت سران فتنه با وجود خیانت های فراوان علیه نظام و انقلاب برای ملت ایران جای تعجب و حیرت است؟ و به فتنه گران بی حیا اعلام می داریم که جوانان و ملت شریف ایران هرگز اجازه توطئه مجدد به آنها را نخواهیم داد و پیشتیان ولایت فقیه خواهیم بود.

بنام ایزد حق تعالی،،،خواستم از برادر کرامت مطیع پورگبلو نایب محترم شورای اسلامی شهر اصلاندوز،که یک فرد فریخته ،و با دانش از جنس جوانان است به لحاظ مصاحبه ای عالی که با خبرنگار سایت ارس تبار آقای میرزایی کرده اند،تشکر و قدردانی بنمایم،و به همچنین آقای مطیع پورگبلو در عرضه سازندگی و توسعه شهر نیز آرزوی توفیق دارم.

باسلام آقای مطیع پور واقعا خیلی عالی بود مطالب مفیدی ارائه داده اید،ما نیز به نوبه خودمان این حماسه و حرکت عظیم ملت ایران را گرامی داشته و به فتنه گران میگوییم ما تا آخر پای نظام و رهبر خود ایستاده ایم و دست های توطئه آمیز شما فتنه گران را قطع خواهیم کرد.

باسلام و ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن و امام رضا(ع)....من از آقای کرامت مطیع پور نایب ریئس شورای اسلامی شهرمان،به لحاظ مصاحبه خوبی که داشته اند تشکر کنم واقعا این مطالب عالی که ارائه داده اند،نشان دهنده تسلط و دانش بالای آقای مطیع پور را می رساند که به ایشان در عرصه مسئولیتی که در شورای اسلامی مردم به او سپرده اند آرزوی سربلندی و موفقیت را داریم و یقین هم داریم که با شناختی که از آقای مطیع پور داریم در این سنگر،هم موفق خواهند بود.

باسلام و آرزوی طول عمر پربرکت برای مقام معظم رهبری ، بنده میخوام از طریق این سایت خبری تقدیر و سپاسگذاری خود را از آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رییس محترم شورای اسلامی شهر مرزی اصلاندوز به جهت مصاحبه خوبی که ارائه داده اند،بنمایم و اعلام کنم که ما اصناف و بازاریان شهر مرزی اصلاندوز نیز فتنه و توطئه سال 88 توسط فتنه گران را بشدت محکوم می کنیم و به فتنه گران بی حیا و اجنبی هشدار می دهیم که ما اجازه تکرار چنین فتنه ای را به آنان نخواهیم داد و حافظ خون شهیدان و پشتیبان ولایت فقیه هستیم.

تشکر آقای مطیع پور واقعا مطالب خوبی ارائه داده اید.

سلام و با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام وفات پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) به مردم اصلاندوز..........آقای کرامت مطع پورگبلو نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصلاندوز ضمن خسته نباشید و خداقوت ، از جنابعالی به لحاظ سخنرانی و مصاحبه عالی که با خبرنگار پرتلاش ارس تبار داشته اید و فتنه 88 را محکوم نموده اید ، تشکر می نماییم .....خیلی بهره بردیم......باتشکر از همه

سلام علیکم-جناب آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رئیس محترم شورای اسلامی اصلاندوز به خاطر مصاحبه بی نظیری که در رابطه با حماسه تاریخی ملت ایران در نهم دی ماه 88 داشته اید از طرف مغازه داران پاساژ امام رضا(ع)-روبروی بانک ملت- از جنابعالی بی نهایت تشکر و سپاسگذاری می کنیم،به جنابعالی در عرضه مسئولیت سنگینی که در شورای اسلامی شهرمان دارید آرزوی موفقیت و سربلندی را می نماییم و یقین هم داریم که با دانش و اطلاعات بالایی که دارید،در خدمات رسانی به مردم و سازندگی و توسعه شهر مثمرثمر خواهید بود---با سپاس از شما و خبرنگار سایت خبری ارس تبار اصلاندوز

سلام ، جناب آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رییس محترم شورای اسلامی شهر اصلاندوز،به جهت مصاحبه خوبی که درباره حماسه تاریخی و عظیم نهم دی ماه سال88 کرده اید تشکر می کنیم"""آقای کرامت مطیع پورگبلوخیلی خوب بود """ما اهالی شهر مرزی اصلاندوز فتنه سال 88 توسط فتنه گران را محکوم کرده و به آنها اعلام می کنیم که دیگر اجازه چنین توطئه هایی به فتنه گران از مزدور و بی حیا نخواهیم داد و ما همیشه حافظ انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه هستیم.

باسلام و عرض تسلیت به مناسبت فرا شهادت امام رضا(ع) به خدمت همه همشهریان عزیز..............بنده میخوام به نمایندگی از ": اهالی محله قره قباق ": از آقای کرامت مطیع پورگبلو نائب رئیس محترم شورای اسلامی شهر مرزی اصلاندوز به خاطر مصاحبه خوبی که با سایت خبری ارس تبار کرده اند تشکر و سپاسگذاری ویژه بنمایم ، خیلی مطالب مفیدی ارائه کرده اید ، همچنین ما ": اهالی محله قره قباق ": نیز به نوبه خود بشدت فتنه سال 88 را محکوم می نماییم و ما همیشه پای ارزشها و دستاوردهای انقلاب و ولایت فقیه هستم و فتنه گران آگاه باشند که ما هرگز به آنها اجازه طمع و فتنه انگیزی دوباره را نخواهیم داد.

به نام ایزد حق تعالی و با سلام و ادب به خدمت همه همشهریان عزیز،،،ما نیز به نوبه خود از ؛؛آقای کرامت مطیع پورگبلو نایب رییس محترم شورای اسلامی شهر مرزی اصلاندوز ؛؛ به جهت مصاحبه و گفتگوی خوب و سازنده ای که با خبرنگار زحمت کش ارس تبار ، در رابطه با فتنه سال 88 داشته اند تشکر و سپاسگذاری می نماییم و امیدواریم با دانش و اطلاعات بالایی که ایشان دارند در کنار دیگر اعضای شورا و شهردار ، شاهد رشد و توسعه شهرمان باشیم.

باسلام، من امروز اين صفحه را ديدم و به همين جهت خواستيم از نايب رئيس محترم شوراي اسلامي شهر اصلاندوز آقاي كرامت مطيع پورگبلو به جهت مصاحبه خوبي كه با خبرنگار ارس تبار داشته اند ، تشكر و قدرداني بنماييم،و اميدواريم كه با وجود ايشان شاهد رشد و پيشرفت شهر اصلاندوز باشيم.

باتشکر از اقای مطیع پور و عادل زارعی

کار ابادانی عمرانی تموم شده اقا رفته دنبال سیاست از عملکردت بنویس جیگر ؟

سلام اقای قدیری اقای زارعی شورا شده؟

باسلام خدمت دوست عزیزم نه اقا عادل شورا نشده اما انشا.. دوره بعد حتما نام نویسی خواهد کرد...با تشکر ستادحامیان برادر عادل زارعی

انشا...باتمام وجود برادر عزییزمان راحمایت خواهیم کرد

همشهریان عزیز یادتون میاد بعضی از شوراهای شهر در شعار تبلیغاتی خود از عکس دود آتش سوزی محل انباشت زباله سطح شهری گلایه و این چنین می گفت این دود به کجا می رود ... این دود به شهر و چشم ما میرود ... حالا من میپرسم مش کرامت چه شد؟؟؟

انشا... در اینده نزدیک بعده 100 سال هم حل هم نخواهد شد .بابا به قران همه به فکر منافع شخصی خودش است

زنده باشی دوست عزیز وگرامی جناب آقای مطیع پور.
ارسال نظر