نمایش 1 - 10 از 251
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد از تداوم عملیات کانون کوبی و مقابله با ملخ در اراضی و مراتع شهرستان اصلاندوز خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز از جمع آوری بیش از 431میلیون تومان کمکهای مردمی،عشایر و بنیاد مستضعفان به رزمایش کمک مومنانه شهرستان اصلاندوز خبر داد.
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز:
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر ابتلای عشایر به ویروس کرونا نشده است.
فرمانده سپاه ناحیه عشایری:
فرمانده سپاه ناحیه عشایری از برگزاری بیش از 70 عنوان برنامه در طول دهه مبارک فجر درحوزه ها و پایگاههای بسیج شهرستان اصلاندوز خبر داد.
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز:
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز از احداث مدرسه 12 کلاسه با اعتبار 7 میلیارد تومان در سه طبقه بنام شهید حاج قاسم سلیمانی در آینده نزدیک خبر داد.
فرماندار شهرستان اصلاندوز مشارکت حداکثری ،قانون مداری،انسجام ملی و حفظ بی‌طرفی را شعار اصلی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.
سرهنگ حسین زاده:
فرمانده ناحیه عشایری از ایجاد گردان سایبری بسیج در حوزه فضای مجازی و رسانه ناحیه اصلاندوز خبر داد.
حجت الاسلام اکبری در مصاحبه ای به اهمیت و ضرورت توجه و اعتماد مردم به نیروهای جوان و انقلابی از نگاه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم پرداخته است.
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز:
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز از تصویب مبلغ ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در این شهرستان خبر داد.
رزمنده دیروز،جهادگر امروز
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفتگوی صمیمانه ای را با حاج حیدر دیده بان رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس ترتیب دادیم که در ادامه می آید.

صفحه‌ها