نمایش 1 - 10 از 40
اکبر نیکزاد
ارس تبار:استاندار سابق اردبیل گفت: هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام ولی شاید کاندیدای انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری شوم.
محمدکاظم انبارلویی
ارس تبار:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: از نظر غربی‌ها فتنه هنوز پایان نیافته و ادامه دارد، آنها در حال بازتولید فتنه ۸۸ هستند و این موضوع را از طریق پی‌گیری رفع حصر سران فتنه دنبال می‌کنند.
نائب رییس شورای شهر اصلاندوز؛
کرامت مطیع پور
ارس تبار:نائب رییس شورای شهر اصلاندوز گفت:حماسه 9 دی سال 88 نشات گرفته از درس عاشورایی امام حسین(ع) بود.
بخشدار اصلاندوز ؛
ارس تبار:بخشدار اصلاندوز گفت:حماسه 9 دی سال 88 نشان دهنده قدرت و عظمت انقلاب و مردم آگاه و ولایی ایران اسلامی است .
امام جمعه اصلاندوز؛
ارس تبار:امام جمعه اصلاندوز گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است و همه باید این فریضه را در جامعه گسترش دهند.
حبیب برومند
ارس تبار:نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس گفت:دولت جدید یک دولت مستقل و غیر وابسته به گروه یا گروههای خاص است.
امام جمعه اصلاندوز
ارس تبار:امام جمعه اصلاندوزگفت:ماه رمضان ،ماه تمحیص و خالص شدن و میدان مسابقه خلق خداوند است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج
ارس تبارمسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج، ضمن تشریح چهار وظیفه عمده این سازمان در زمینه خلق حماسه سیاسی، گفت: با توجه به فراهم بودن زمینه‌ها، قطعا شاهد خلق حماسه سیاسی توسط ملت ایران در انتخابات خواهیم بود.
ارس تبار:نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جموري با بیان اینکه هيچ انتظاري از گروه‌ها و احزاب کشور براي حمايت در عرصه انتخابات ندارم، گفت: هيچ ستادي براي فعاليت انتخاباتي خود تشکيل نمي‌دهم و تبليغات نخواهم داشت لذا معتقدم به قلب مردم رجوع مي‌کنم و تنها از ظرفيت رسانه ملي بهره مي‌برم.
حجت‌الاسلام طاهری
ارس تبار: مسئول مدرسه علمیه امام صادق (ع) گرگان گفت: اگر در انتخابات 24 خرداد، هاشمی رفسنجانی نتواند قاطبه رای مردم را به خاطر عملکردش به سمت خود جلب کند قطعا مردودی خود را در عرصه سیاست با عکس‌العمل مردم امضا خواهد کرد.

صفحه‌ها