آخرین اخبارکد مطلب: 25039
تاریخ انتشار: د, 1396/01/28 - 01:42
وی این عنوان را بعد از مرگ " ایما مورانو " که 117 سال و 137 روز داشت بدست آورد.

به گزارش ارس تبار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ " ویولت بروان "  اهل جامائیکا با داشتن 117 سال و 36 روز در حال حاضر به عنوان یکی از مسن ترین افراد در جهان شناخته می شود. این زن همچنین مسن ترین جامائیکایی است که تاکنون شناخته شده است. " خانم براون در 10 مارچ سال 1900 ؛ زمانی که جامائیکا بخشی از انگلیس محسوب می شد بدنیا آمد.

وی در گفتگو با سایت " جامائیکا آبزرور " گفت : " من به لطف خداوند بزرگ زنده هستم و به سن خود افتخار می کنم ."
 
وی همچنین گفت که به ماهی و گوشت گوسفند و برخی اوقات پای گاو علاقه زیادی دارد و غذاهای مورد علاقه وی را تشکیل می دهند. وی اصلا علاقه ای به خوردن گوشت مرغ و خوک ندارد. میوه های مورد علاقه " ویولت " پرتقال و انبه هستند و  همچنین علاقه زیادی به خوردن سیب زمینی دارد.  می سال گذشته اعلام شد که  " هارولد فرویزر "؛ پسر 96 ساله وی به عنوان مسن ترین پسری است که در جهان با والدین خود زندگی می کند.
 
راز طول عمر مسن ترین زن جهان + تصاویر
 
وی این عنوان را بعد از مرگ " ایما مورانو "  که 117 سال و 137 روز داشت بدست آورد. " ایما " در سال 1899 در استان " ورچلی " ایتالیا متولد شد. در اکتبر سال 1926 ازدواج کرد و  11 سال بعد تنها فرزندش  در سن 6 ماهگی فوت کرد. ایما یکسال بعد از این اتفاق، از  همسرش طلاق گرفت.
 
این زن ایتالیایی نیز راز طول عمرش را خوردن روزانه 3 عدد تخم مرغ ( 1 عدد پخته شده و 2 عدد خام ) از سن 20 سالگی دانسته بود. وی همچنین بصورت هفتگی از مخلوط شکلاتی ایتالیایی با نام " گیان دوئوتی " ( 500 گرم ) به همراه یک لیوان عسل استفاده می کرد.
 
راز طول عمر مسن ترین زن جهان + تصاویر
 
راز طول عمر مسن ترین زن جهان + تصاویر
 
انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر