آخرین اخبارکد مطلب: 26041
تاریخ انتشار: د, 1396/06/20 - 12:26
جمع شدن آبهای کثیف و آلوده در انتهای خیابان شهید مهدوی اصلاندوز باعث نارضایتی و گلایه مندی ساکنان این خیابان شده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،امروزه حفط محیط زیست و رسیدگی به مشکلات بهداشتی و نظافت خیابانها و کوچه ها بر همه مردم و مسئولان یک وظیفه حیاتی است که در صورت کوتاهی در این امر،مشکلات جبران ناپذیری گریبانگیر مردمان یک منطقه خواهد شد.

فیلم و تصاویری که در ادامه می بینید اوضاع ناپسند و تاسف بار جمع شدن آبهای کثیف و آلوده تالاب گونه در انتهای خیابان شهید مهدوی اصلاندوز است که به گفته اهالی حدود 5 سال از طریق جوی ها به این مکان جاری می شوند.

 

مردم این محله و خیابان با توجه به ایجاد چنین منظره ای زشت گونه بشدت ناراضی و گلایه مند هستند چرا که بلاتکلیفی در مهار آب های کثیف و آلوده باعث به خطرافتادن محیط زیست می شود و از سویی بسیاری از بیماری های واگیردار و میکروبی از طریق این آبها بشدت ساکنان این خبابان را تهدید می کند.

کثافاتی که از جوی ها و آبروها کشیده می شود، روزها در کوچه ها باقی مانده و باعث تجمع پشه و انواع حشرات می شود و شبها نیز بوی نامطبوع آبهای آلوده رنجش ساکنان را در پی دارد.

 

البته بارها بازدیدهایی از این مکان صورت گرفته اما تاکنون برای حل این معضل زیست محیطی از سوی شهرداری،بهداشت محیط و یا دستگاههای ذی ربط راهکاری انجام نشده است.

امید است شهرداری و شورای شهر با کمک بهداشت محیط برای رفع مشکل اساسی منطقه که چنین مکانی در دیگر نقاط شهر هم به خوبی مشاهده می شود تصمیم جدی تری داشته باشند و در سریعترین زمان ممکن با حل آن آسایش و رفاه را به مردم این محله و سایر محلات به ارمغان بیاورند.

این فیلم را ببینید...

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر