آخرین اخبارکد مطلب: 26048
تاریخ انتشار: س, 1396/06/21 - 22:37
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:خانواده ها باید آسیب های شبکه های ماهواره و فضای مجازی را به فرزندان خود بازگو کنند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ "حسین حسین زاده" امروز در جمع خواهران شرکت کننده در اردوی حلقه های صالحین نوع الف حوزه خواهران ناحیه عشایری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت:انقلاب اسلامی در سایه ولایت فقیه و خون شهدا بدست ما رسیده است و باید در حفظ و حراست آن بسیار تلاش کنیم.

وی آسایش و امنیت امروز کشور را در سایه خون شهدا دانست و تصریح کرد:نقش مادران در تربیت فرزندان مانند دوران دفاع مقدس اهمیت دارد چرا که در جنگ تحمیلی جنگ بصورت سخت بود اما امروز دشمنان بصورت جنگ نرم از طریق شبکه های ماهواره ای و مجازی وارد شده و بدنبال تغییر عقیده ها و باورهای جوانان است.

فرمانده سپاه ناحیه اصلاندوز با بیان اینکه شبکه های اجتماعی امروزه بیداد می کنند و باید در تربیت فرزندان خود تلاش کنیم گفت:خانواده ها باید در زندگی مضرات شبکه های ماهواره و شبکه های اجتماعی را به فرزندان خود بازگو کرده و آنها را از خطرات شبکه های مجازی آگاهسازی کنند.

حسین زاده با اشاره به اهمیت برگزاری حلقه های صالحین در حوزه ها و پایگاههای مختلف گفت:سالیان سال است این حلقات با موفقیت رو به جلو می رود و باید در جهت تقویت حلقه های صالحین نهایت سعی و تلاش کنیم.

همچنین عصر امروز از سوی پایگاه شهید واحدی حوزه بعثت ناحیه عشایری اردوی حلقه های صالحین نوع الف بسیجیان این پایگاه با حضور فرمانده سپاه ناحیه عشایری در پارک شهرداری اصلاندوز برگزار شد.

برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی از دیگر بخشهای اردوی حلقه صالحین پایگاه شهید واحدی ناحیه عشایری بود.

به گزارش ارس تبار،سرهنگ حسین حسین زاده در حاشیه برگزاری این اردوها به خبرنگار ما گفت:در تابستان امسال حدود 12 حلقه در قالب اردوهای صالحین به مناطق زیارتی،تفریحی و مناطق آبگرم اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری هدف از برگزاری این اردوها را ارتباط ارکان صالحین و تقویت شبکه های تربیتی در بعدهای بصیرتی،تربیتی،معرفتی و مهارتی عنوان کرد.

ارسال نظر