آخرین اخبارکد مطلب: 26056
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/22 - 20:02
با حضور فرمانده سپاه ناحیه عشایری اردوی جهادی 7 روزه خواهران و نشست سیاسی و بصیرت افزایی بسیجیان در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،امروز چهارشنبه اردوی جهادی 7 روزه حوزه بسیج خواهران ناحیه عشایری با محوریت شهید حججی در مدرسه راه زینب(س) اصلاندوز برگزار شد.

در این اردو بسیجیان اقدام به مرمت و رنگ آمیزی مدرسه کرده و از برنامه های مختلف شامل کلاس آموزشی آگاهسازی در مدارس در خصوص آسیب های ماهواره و فضای مجازی این اردو استفاده کردند.

سرهنگ حسین زاده فرمانده بسیج عشایری در حاشیه بازدید از این اردو هدف از اجرای اردوی جهادی را غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان،کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و محرومیت زدایی دانست و گفت:امیدواریم شرکت کنندگان در این اردو ضمن مهارت آموزی و سپری نمودن اوقات فراغت خود با کاری مفید و سازنده جهت شاداب و آماده سازی فضای مدرسه برای استفاده دانش آموزان تلاش کنند.

همچنین عصر امروز نشست سیاسی و بصیرت افزایی برای بسیجیان دوره 45 روزه آموزش تکمیلی با حضور فرمانده ناحیه عشایری برگزار شد.

در این نشست سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس عزت و افتخار امروز کشور در دنیا را در سایه خون شهدا و فداکاریهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت:ما امروزه با یک جنگ نرم از سوی آمریکا روبه رو هستیم، باید با الگو گیری و ادامه دادن راه شهدا ایمان و اعتقاد دینی خود را تقویت کنیم تا پیروز میدان باشیم.

ارسال نظر