آخرین اخبار



کد مطلب: 26439
تاریخ انتشار: س, 1396/08/30 - 22:07
به همت کانون بسیج فرهنگیان ناحیه عشایری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در سالن جلسات آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز امروز در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت:اگر امروز جبه مقاومت در سوریه و عراق به پیروزی رسیده در سایه تفکر بسیجی است.

وی با بیان اینکه بسیج در تمامی عرصه های مختلف نظام حضوری گسترده دارد افزود:امروز مرهون خدمات بسیج هستیم چرا که همه ما و دولتمردان از قدرت بسیج آگاهیم.

فرمانده ناحیه عشایری با تبریک پیروزی مقاومت در سوریه و عراق به مقام معظم رهبری و سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس گفت:امروز کار داعش به پایان رسید و بعد از این دشمن بدنبال رویه جدید خواهد بود که باید در این زمینه آگاه باشیم.

حسین زاده با بیان اینکه امروز فرهنگ بسیجی فرهنگ مردم یاری و مردم داری است افزود:بسیج تاکنون توانسته بنحو احسن کارها را به پیش ببرد و امروز افتخار می کنیم که بعنوان سبزپوشان حریم ولایت خادم بسیجیان هستیم.

در آغاز این جلسه قدرت مهراوران رییس آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج و پیروزی جبهه مقاومت در مقابل نیروهای داعش گفت:اگر امروز در آسایش و امنیت بسر می بریم مرهون رهبری،رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام و خون شهداست.

حجت الاسلام احمدزاده یکی از روحانیون منطقه به اهمیت امربه معروف و نهی از منکر در جامعه بخصوص ترویج این امر توسط معلمان تاکید کرد و گفت:امر به معروف و نهی از منکر، راه پیامبران و شیوه صالحان و فریضه بزرگی است که در روایات و احادیث به انجام این فریضه واجب تاکید شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر