آخرین اخبارکد مطلب: 26889
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 09:47
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل با انتقاد از سنگ اندازي ها در تصويب منطقه آزاد گفت: برای درخواست منطقه آزاد تجاری استان اردبيل لازم باشد جلوی مجلس شورای اسلامی تحصن خواهیم کرد.

به گزارش ارس تبار آيت الله سيد حسن عاملي جمعه شب در جمع مردم پارس آباد كه سخنران افتتاحيه نمايشگاه فرهنگي مذهبي ياس كبود در اين شهر بود، اظهار داشت: برای درخواست منطقه آزاد تجاری استان اردبيل لازم باشد جلوی مجلس شورای اسلامی تحصن خواهیم کرد.

وي افزود: تاکنون مجوز تحصن نگرفته ایم و اگر وزارت کشور مجوز دهد 100 اتوبوس از اهالی آماده کرده و جلوی مجلس پیاده خواهیم کرد و پلاکارد بدست گرفته و اعلام می کنیم یا منطقه آزاد برای همه باشد یا برای هیچکس نباشد.

/////

نماينده ولي فقيه در استان اردبيل تصريح كرد: بنده با تک تک نمایندگان تاثیرگذار مجلس برای دادن رای در مجلس شوراي اسلامي به منطقه آزاد استان اردبيل صحبت کرده ام و اگر فکر آنها را منحرف نکنند انشالله در مجلس به تصویب خواهد رسید.

عاملي در ادامه اقدام جوانان و عاشقان اهل بیت (ع) پارس آباد در برپایی هفتمين نمایشگاه ياس كبود را ستودنی دانست و گفت: وقتی مصیبت های وارده بر اهل بیت پیامبر به صورت نمادین و ملموس به نمایش گذاشته می‌شود عمق مصیبت بیشتر قابل درک است و تاثیرگذاری بیشتری دارد و این امر باعث شده تا تعدادی از جوانان هیئتی این شهر شب و روز بدون هیچ مزدی زحمت کشیده تا این نمایشگاه برپا و در معرض دید عموم قرار گیرد.

وي با بیان اینکه مجلس حضرت زهرا(س) مایه وحدت شیعه و اهل تسن می باشد، تصريح كرد: حضرت فاطمه زهرا (س) در بین اهل سنت جایگاه ویژه ای دارد به گونه ای که باید حضرت فاطمه زهرا (س) را نقطه اشتراک اهل سنت با تشیع خواند و اهل سنت باید بیشتر از سایرین نسبت به این بانوی اسلام تعصب داشته باشند.

امام جمعه اردبيل در بخش دیگری از سخنان خود به قابلیتهای شهرستان پارس آباد اشاره كرد و گفت: اختصاص 3 هزار میلیارد برای پایاب سدخداآفرین با عنایت ویژه مقام معظم رهبری تحولي عظيم در منطقه به ارمغان خواهد آورد.

////

گفتني است، هفتمين نمايشگاه فرهنگي مذهبي ياس كبود با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل، امام جمعه، فرماندار، جمعي از مسئولان، روحانيون و اقشار مختلف مردم پارس آباد در كانون علامه طباطبايي واقع در خيابان شهيد رجايي شهر پارس آباد افتتاح شد.

انتهای پیام/

منبع:آران مغان

 

 

ارسال نظر