آخرین اخبارکد مطلب: 26893
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 20:14
شورای اسلامی شهر و شهرداری اصلاندوز در بیانیه ای مشترک، شهروندان را به حضوری چشمگیر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش ارس تبار،در متن این بیانیه آمده است:

بهمن سر آغاز فصل عزت و عظمت ملت ایران است چرا که ملت رشید ایران در بهمن سال ۱۳۵۷ با اتکاء به اراده الهی، توانست رژیم منحوس شاهنشاهی را سرنگون کند. پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که قدرت های استکباری دنیا حامی آن بودند، موجب شد تا ملتها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

حماسه مردمي بهمن پنجاه و هفت، هیچ‌گاه از یاد ملت مسلمان ایران نمی رود؛ بویژه لحظات دل‌انگیز ورود امام عظیم الشأن انقلاب (ره) به میهن اسلامی و دهه مبارکه فجر که همواره با یاد شهیدان گلگون کفن انقلاب و عزم پولادین زن و مرد ایرانی برای سرنگونی رژیم منحوس طاغوت همراه بود.

ملت سرافراز ایران فراموش نمی‌کند که انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی و مصداق بارز کریمه «ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» بود. به راستی چگونه ملتی با دست خالی توانست در برابر رژیمی بایستد که دنیای غرب به سرکردگی امریکا و انگلیس تا آخرین لحظات از آن حمایت می‌کردند؟! به راستی چگونه ملتی با دست خالی توانست در برابر رژیمی بایستد که تا بن دندان مسلّح شده بود و امکانات مالی و تسلیحاتی غرب برخوردار بود؟! آیا جز رهبری مقتدرانه امام عزیز و ادامه راه آن امام توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» اعتقاد زن و مرد ایرانی به وعده نصرت الهی بود؟

شورای اسلامی شهر و شهرداری اصلاندوز با تبریک و تهنیت فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اعلام آمادگی اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از عموم مردم شریف و هوشیار ایران اسلامی  بخصوص مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اصلاندوز مغان دعوت می‌نمایند امسال همچون سنوات گذشته در راهپیمایی 22 بهمن به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت اقتدار ملی شرکت نمایند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر