آخرین اخبارکد مطلب: 26912
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/25 - 19:40
طی حکمی از سوی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز رمضان محمودزاده به سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،مراسم معارفه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش اصلاندوز امروز با حضور بخشدار اصلاندوز،رییس آموزش و پرورش،کارشناسان اداری و جمعی از مدیران مدارس در آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی علیرضا فداکار معاون سابق و همچنین کریم آفتابی سرپرست معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، طی حکمی رمضان محمودزاده را به سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش اصلاندوز منصوب و برای وی در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز نیز در سخنانی اظهارداشت:بی دلیل نیست که می گویند معلم شغل انبیاست چرا که واقعا تلاشهای معلمان ستودنی است.

وی با بیان اینکه شفافیت و صداقت در کارها ریشه فساد را خشک می کند گفت:اگر امروز در آسایش و امنیت در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنیم مدیون مقام معظم رهبری،شهدا و مدافعان حرم است.

بخشدار اصلاندوز نیز با قدردانی از زحمات و تلاش های علیرضا فداکار معاون سابق و کریم آفتابی سرپرست توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برای رمضان محمودزاده بعنوان معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی آرزوی توفیق و سربلندی مسئلت کرد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

جناب آقای رمضان محمودزاده انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش وپرورش اصلاندوز که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم. ازطرف:محمد روزگاری
ارسال نظر