آخرین اخبارکد مطلب: 26933
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/29 - 09:16
جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با حضور بخشدار اصلاندوز،فرمانده سپاه ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش و اعضا در مورد مسایل و اقدامات در این منطقه تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا (س) و تقدیر و تشکر از شرکت پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله22 بهمن، حضور و همکاری مستمر و موثر اعضای محترم شورای آموزش و پرورش در جلسات شورا را زمینه اجرای مطلوب طرح و برنامه ها آموزشی و پرورشی عنوان کرد و با ارائه گزارشی از عملکرد مصوبات جلسات قبلی، دستوررات جلسه را تشریح  کرد.

وی با اشاره به استعداد های بالقوه دانش آموزان منطقه اصلاندوز گفت: برای موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان منطقه در امور مختلف آموزشی و پرورشی باید تدابیری اندیشیده شود و در این راستا خواستار مساعدت و همکاری تمام نهاد های دولتی منطقه با آموزش و پرورش را شد. 

 

سید عباس مینایی بخشدار اصلاندوز نیز از همه عزیزانی که آموزش و پرورش را در امر خطیر تعلیم و تربیت یاری می نمایند بخصوص از خیرین مدرسه ساز و اولیای دانش آموزان قدردانی و بر عملي شدن تصميمات شورای آموزش و پرورش تاكيد کرد و گفت:همه باید برای ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی منطقه تلاش کنیم.

وی از آموزش و پرورش به جهت حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و اجرای برنامه های متنوع در طول دهه مبارک فجر تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه اعضای شورا نقطه نظرات و دیدگاههای خود را پیرامون مطالب ارائه شده از جمله سیاستها و برنامه های آموزشی و پرورشی منطقه، برنامه ریزی جهت اسکان فرهنگیان در تعطیلات نوروزی، اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور، استقرار پایه دوازدهم،حل مشکل فضای آموزشی مدرسه دخترانه  از راه دور راهیان دانش و هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی بیان نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز همچنین از نصب ايزوگام پشت بام و ساخت درب ورودی آموزشگاه 13آبان با مساعدت از خیرین مدرسه ساز و نیک اندیش منطقه خبر داد.
 

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه ساز منطقه و علی الخصوص با تشکر و قدردانی ویژه از اقدام خداپسندانه این خیرین بزرگوار و نیک اندیش و آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون الهی برای ایشان،گفت: با مساعدت خیرین نیک اندیش«بالاخان مهرآوران» نصب ايزوگام پشت بام آموزشگاه 13آبان با هزینه بالغ بر 17میلیون ریال انجام شد.

مهرآوران افزود: با توجه با اینکه حصار کشی و محوطه سازی حیاط مدرسه مذکور توسط خیرین و اولیای دانش آموزان انجام شده بود هزینه ساخت درب ورودی آموزشگاه نیز توسط دو خیر مدرسه ساز «ولی کرمدار و بایرم صدری» به مبلغ 20 میلیون ریال تامین شد.  

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر