آخرین اخبارکد مطلب: 26971
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/06 - 20:32
بخشدار اصلاندوز گفت:باید نسبت به تقویت ظرفیت شبکه برق بخش اصلاندوز برای فصلهای آینده تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،جلسه ای با حضور روح اللهی مدیر برق شهرستان پارساباد امروز در بخشداری اصلاندوز در خصوص مسائل و مشکلات برق و افت ولتاژ در شهر اصلاندوز در بعضی از روستاها و توسعه شبکه و نوسازی شبکه برق این بخش تشکیل شد.

در این دیدار سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز با تاکید بر لزوم آینده نگری و در نظر گرفتن اوج مصرف برق در فصول گرم و افت ولتاژ در سال های گذشته اشاره کرد و گفت:باید نسبت به تقویت ظرفیت شبکه برق بخش اصلاندوز برای فصلهای آینده تلاش کرد.

بخشدار اصلاندوز ضمن تشکر از اقدامات مفید مدیر برق شهرستان پارساباد در خصوص رفع مشکلات برق اصلاندوز از وی خواست نسبت به پیگیری اختصاص دستگاه بالابر برای اداره برق اصلاندوز تلاش مضاعف داشته و نسبت به تکمیل عملیات تقویت برق در پاسگاه انتظامی اصلاندوز و روستاهای عمران آباد و بران و اسکیلوی علیا و سفلی و برخی نقاط داخل شهر توجه ویژه داشته باشند.

روح اللهی مدیر برق شهرستان پارساباد نیز با اشاره به افزایش نصب ترانس در روستاها و شهر اصلاندوز و تعویض خطوط و ارتقاء آن به کابل های خود نگهدار نسبت به تلاش برای رفع دغدغه های مردم و بخشدار اصلاندوز در خصوص مشکلات موجود تاکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر