آخرین اخبارکد مطلب: 27042
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/20 - 20:15
در راستای حفاظت و ایمنی مدارس، حصار کشی و محوطه سازی حیاط مدارس شهید مهدوی و شهید اسماعیلی با مشارکت خیرین نیک اندیش روستای نور محمد کندی و اولیای دانش آموزان در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز بهمراه رئیس و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش، ضمن بازدید و ارائه توصیه های لازم در خصوص رعایت استانداردها گفت: با توجه به بالا بودن پتانسیل مشارکت های مردمی در منطقه در طی سال جاری با کمک و مساعدت خیرین،اولیای دانش آموزان،ادارات مختلف،دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و بخش حصار کشی و محوطه سازی 15 واحد آموزشی انجام شده است.  

وی با ابراز خرسندی از اجرای تعمیرات و محوطه سازی برای فضاهای آموزشی و تقدیر و تشکر از اقدامات خیرین و اداره آموزش و پرورش در مدارس، شاداب سازی و ایمن نمودن فضاهای آموزشی را در ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش مهم و مؤثر دانست .

بخشدار اصلاندوز تصریح کرد: سعی و تلاش ما بر این است که اولیا دانش آموزان، افراد خیر و دهیاران حداکثر همکاری و تعامل را با مدارس داشته باشند تا اینکه فرهنگ مشارکت در مدارس منطقه اصلاندوز را نهادینه کنیم.

مینایی در ادامه بازدید با حضور در کلاسهای درس دانش آموزان اولین عامل موثر در تربیت و آموزش دانش آموزان را معلم دانست و از زحمات معلمان عزیز تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر