آخرین اخبارکد مطلب: 27070
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/27 - 10:37
شهر تهران در سال جاری حوادث تلخ و ناخوشایندی را پشت سر گذاشته که می توانید نظر خود را در این خصوص اعلام نمایید.

به گزارش ارس تبار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سال ۹۶ هم مانند سال های گذشته خالی از رویدادها و حوادث تلخ و غمبار نبود. از سانحه معدن یورت گرفته تا سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج.

 انفجار معدن یورت، یکی از آن حوادث تلخی بود که در اوایل اردیبهشت سال جاری رخ داد و  ایران را داغ‌دار و ده‌ها کارگر معدن زغال‌سنگ را در زیرزمین گرفتار کرد.

حوادث دیگری که در تیرماه شاهد آن بودیم ربودن و کشته شدن کودکان بی گناه بود. بنیتا، اهورا، کیمیا، ابوالفضل و آتنا کودکان هشت ماهه تا 11 ساله ای بودند که زندگی شان قصه تلخی داشت. کودکانی که قربانی جنایت های سیاه شدند.

پس از آن نفتکش ایرانی سانچی حامل 136 هزار تن میعانات گازی صادراتی ایران به کره جنوبی بود که  شامگاه شانزدهم دی ماه پس از برخورد یک کشتی باری با آن، دچار آتش سوزی شد و 32 سرنشین این نفتکش که شامل 30 ایرانی و 2 بنگلادشی بود پس از 8 روز سوختن در آتش در نهایت در دل دریا فرو رفت و سرنشینانش  را به کام مرگ کشاند.

در نهایت هواپیمای ای تی آر ۷۲ – ۵۰۰ متعلق به هواپیمایی آسمان که اواخر بهمن ماه سال جاری از رادار خارج شد و در حوالی سمیرم سقوط کرد و  60 مسافر، 2 مهماندار، 2 نفر امنیت پرواز و دو نفر خلبان و کمک خلبان  آن جان باختند.

این ها ، اتفاقات ناگواری بودند که طی امسال برای کشور عزیز و هموطنان خوبمان رخ داد. پس از مرور این حوادث، به نظر شما کدام یک تلخ‌ترین حادثه سال 96 بود؟

انتهای پیام/

 

ارسال نظر