آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27118
تاریخ انتشار: ج, 1397/01/17 - 20:08
امام جمعه اصلاندوز گفت:نماینده مردم پارس آباد بیله سوار در مجلس در تحقق تبدیل بخش اصلاندوز به شهرستان اهتمام جدی داشته باشد چرا که دیگر کاسه صبر مردم لبریز شده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با تبریک سال نو به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری بنام سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت:حدود 5 سال است که رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی پیام می دهند که سال 97 را نیز سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند.

وی با اشاره به بیانات رهبری در مشهد مقدس گفت:اگر می خواهیم روی پای خود بایستیم باید از داشته ها و اجناس داخلی استفاده کنیم و اگر می خواهیم در مقابل استکبار جهانی و سایر کشورهای مخالف نظام بایستیم باید به تولیدات داخلی اهمیت دهیم.

امام جمعه اصلاندوز گفت:به برکت نظام،رهبری و جوانان مرز و بوم کشور توانستیم خودمان را در مسیر عالی قرار دهیم اما دشمن با سمپاشی و ایده های غلط می خواهد جوانان ما را از آن مسیر خارج سازد.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به حاکمیت ولایت فقیه و اسلام و انقلاب در طول 40 سال از پیروزی انقلاب در کشور گفت:دشمن اینها را نمی خواهد چرا که ایران اسلامی در دنیا الگو شده است.

وی بر خرید و فروش کالاهای ایرانی تاکید کرد و گفت:حل مشکلات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است و باید در تولیدات داخلی جدی و آن را تقویت کنیم.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه گفت:اگر بخواهیم اقتصاد کشورمان پویا و شکوفا شود باید قوه مقننه،قوه مجریه،قوه قضاییه،تولید کنندگان و مصرف کنندگان همدل و اتحاد داشته باشند.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به واردات بی رویه کالاها در کشور گفت:متاسفانه در 330 روز سال گذشته حدود 40 هزار میلیارد تومان کالای مصرفی غیرضروری به کشور وارد شد که از جمله آنها می توان به واردات سنگ پا،دمپایی و فلاکس اشاره کرد.

وی با اشاره به قوانین سخت برای سرمایه گذاران در منطقه نیز گفت:سرمایه گذار از منطقه خوشش می آید اما قوانین درست نیست چرا که سرمایه گذار با مشکلات مسکن و شهرسازی،منابع طبیعی و یا قوه قضاییه روبرو می شود و در این صورت از ایجاد کارخانه یا تولیدی بناچار عقب نشینی می کند.

امام جمعه اصلاندوز بر تولید با کیفیت و کمیت توسط تولید کنندگان اجناس داخلی تاکید کرد و گفت:علت تحقق نیافتن شعار سال باورنداشتن برخی از مسئولان به ظرفیت ها و توان ملی است که مسئولان باید در تحقق منویات مقام معظم رهبری جدی و قوی باشند.

وی در ادامه از نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری نظم و امنیت در طول عید نوروز و از تمام مسئولان منطقه و مردم اصلاندوز به لحاظ پذیرایی از مهمانان نوروزی قدردانی کرد.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در اصلاندوز از معتکفبن و سربازان مرکز آموزش شهید مدنی اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه با اشاره به گلایه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از دولت در مورد سفر رییس جمهوری به جمهوری آذربایجان و همراهی نکردن استاندار اردبیل در این سفر گفت:استان اردبیل در این سفر به ورطه فراموشی سپرده شد امیدواریم این استان ناتنی نباشد چرا که از پتانسیل و ظرفیت های لازم برخوردار است.

وی همچنین با انتقاد از اظهارنظرهای مشکل ساز برخی نمایندگان استان در مورد بندر خشک اصلاندوز از نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس خواست در مورد تحقق تبدیل بخش اصلاندوز به شهرستان اهتمام جدی داشته باشد، چرا که کاسه صبر مردم لبریز شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر