آخرین اخبارکد مطلب: 27205
تاریخ انتشار: ج, 1397/03/04 - 17:02
امام جمعه اصلاندوز گفت:امروز دستگاه دیپلماسی ما نباید با 5 کشور اروپایی با انعطاف و روی خنده بلکه با قدرت و عظمت مذاکره کنند،چرا که 80 میلیون ملت ایران این عمل را می خواهند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:اگر خرمشهر آزاد شد بخاطر عنایت خداوند متعال بود که شهدا و جوانان انقلاب اسلامی با ایثار و رشادتهای خود نگذاشتند ذره ای از خاک کشور در اختیار دشمنان قرار گیرد.

وی در ادامه به دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:تجربه 40 ساله نظام،حضور مردم در همه برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به مساله برجام و بدعهدی آمریکا در این مساله افزود:دیپلماسی خنده جواب نداد اگر امروز انرژی هسته ای را سازمان ملل و دیگران قبول می کنند بخاطر مذاکره نیست بلکه بخاطر اقتدار و دارایی قدرت نظامی و عزت و عظمت ماست.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به مطالب مهم مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام گفت:دنیا دید که ما مذاکره کردیم اما دشمن بدعهدی کرد ما به تعهدات خود عمل کردیم اما ترامپ به راحتی از برجام خارج شد.

وی با اشاره به عمق دشمنی آمریکا با ایران گفت:هدف آمریکا مقابله با دین و انقلاب اسلامی و اصل نظام است بطوریکه بیماری مقابله با نظام جمهوری اسلامی گرفته است.

امام جمعه اصلاندوز خاطر نشان کرد:امروز دستگاه دیپلماسی ما نباید با 5 کشور اروپایی با انعطاف و روی خنده بلکه با قدرت و عظمت مذاکره کنند،چرا که 80 میلیون ملت ایران این عمل را می خواهند.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری اروپا در روز مبادا پشت سر آمریکاست افزود: اگر امروز قرار است با اروپا مذاکره کنیم باید جدی و سرسختانه باشد و هیچ گونه امتیاز دهی به استکبار جهانی نباشد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و از نمایندگان مجلس خواست بفکر نشستن در صندلی مجلس نباشند بلکه مشکلات مردم را با وضع قانونی راه گشا رفع کنند.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه ضمن گرامیداشت 4 خرداد روز درفول بعنوان روز مقاومت وپایداری و تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه کبری(س)،فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام را تبریک گفت.

حجت الاسلام اسدزاده در خطبه اول به اهمیت و جایگاه دعا اشاره کرد و گفت:ماه رمصان ماه استغفار و دعاست و مومنان از فیوضات این ماه مبارک برای انجام فرائض دینی و دعاکردن بهره ببرند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر