آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27335
تاریخ انتشار: ج, 1397/05/12 - 17:50
امام جمعه اصلاندوز نبود استخر را یکی از مشکلات اساسی منطقه و باعث گرفتاری و خطر غرق شدگی جوانان و نوجوانان دانست.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به گناه و عوامل آن گفت:گناه بین خالق و مخلوق فاصله می اندازد و موجب اجابت نشدن دعاها می شود.

وی به افزایش گناه در جامعه اشاره کرد و گفت:هر چه قدر گناه در جامعه افزایش یابد،به همان اندازه نیز پرده های عفت از جامعه برداشته می شوند.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به آیات شریفه قرآن کریم یکی از عوامل تنگی روزی را گناهان بزرگ در فرد و جامعه و رباخواری دانست و افزود:باید با اعمال نیک و پسندیده تلاش کنیم هم خود و هم خانواده ها را از گناه و معصیت دور نگه داریم.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه به اظهارات ترامپ رییس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت:اگر امروز رییس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران اعلام آمادگی می کند با اینکار می خواهد افکار ما را خراب کند. ما قبلا مذاکره کردیم اما همه چیز را زیر پا گذاشتند.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری راه حل مشکلات جامعه را تکیه بر توان داخلی دانست و گفت:اگر می خواهیم مشکلات جامعه را حل کنیم باید به توان داخلی تکیه کنیم.

وی با بیان اینکه باید تحریم را به فرصت تبدیل کنیم افزود:با شناسایی نقاط آسیب پذیر کشور،تقویت مراکز علمی و فرصت دادن به جوانان می توانیم بر مشکلات و تحریمها چیره شویم.

حجت الاسلام اسدزاده همچنین فرارسیدن سالروز شهادت سرلشگر خلبان شهید بابایی و شهید حسین لشگری را تسلیت گفت.

امام جمعه اصلاندوز ضمن گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی ایران و فرارسیدن روز خبرنگار از خبرنگاران فعال و زحمتکش منطقه از جمله ارس تبار و خبرنگار آزاد صدا و سیما تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به روز دحو الارض یعنی گسترش یافتن زمین گفت:خداوند به این روز عنایت خاصی دارد.که بجا آوردن آداب و شرایط مخصوص به این روز بسیار ثواب دارد.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان نبود استخر را یکی از مشکلات اساسی منطقه اصلاندوز و باعث گرفتاری و غرق شدگی جوانان و نوجوانان دانست و گفت:نبود استخر متاسفانه باعث بروز اتفاقات جبران ناپذیری در کانالهای آبیاری اصلاندوز می شود که امیدواریم مسئولان منطقه به این مسئله رسیدگی کنند.

خظیب جمعه اصلاندوز اظهار کرد:احداث استخر از ضروریات است که با ورود دولت یا سرمایه گذاران بخش خصوصی این مشکل اساسی منطقه به کلی حل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر