آخرین اخبارکد مطلب: 27336
تاریخ انتشار: س, 1397/05/16 - 15:30
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:خبرنگاران و رسانه ها نقش مهم و موثری در برطرف کردن مشکلات جامعه دارند.

سرهنگ "حسین حسین زاده" امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار گفت:این روز که در تقویم کشورمان به نام «روز خبرنگار» نامگذاری شده بیانگر ارزش فعالان رسانه ای و خبرنگاران است.

وی حفظ آرمان های انقلاب را مهم ترین رسالت یک خبرنگار انقلابی دانست و فداکاری، نقد منصفانه و واقع بینی را از دیگر ویژگی های خبرنگاران بیان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری شفاف سازی و اطلاع رسانی مسایل و مشکلات جامعه را از دیگر وظایف خبرنگاران و رسانه ها دانست و تصریح کرد:فعال بودن رسانه‌ها در سطح جامعه نشان‌دهنده نشاط و پویایی آن جامعه است.

حسین زاده خاطر نشان کرد:صاحبان رسانه می‌توانند با اطلاع‌رسانی صحیح و درست همراه با فکر و تحلیل، آثار مثبت و خوبی را به جامعه هدیه دهند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در انتقال اخبار امانت‌دار باشند افزود:خبرنگاران در شرایط کنونی باید با چشمانی باز و آگاهانه و داشتن برنامه وارد عرصه مقابله با جنگ نرم دشمنان شوند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری با اشاره به نقش اصحاب رسانه در مورد تحقق اقتصاد مقاومتی گفت:رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی تاکیدات فراوانی داشته اند که خبرنگاران می توانند با برنامه در این مسیر مهم گام بردارند.

حسین زاده با بیان اینکه خبرنگاران در بحث اطلاع‌رسانی عملکرد بسیج بخوبی نقش موثری ایفا می کنند،وضعیت پوشش خبر و اطلاع‌رسانی مراسمات و برنامه های ملی و مذهبی شهر اصلاندوز را بسیار مطلوب و مفید دانست و از خبرنگاران پایگاه خبری ارس تبار و خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر