آخرین اخبارکد مطلب: 27403
تاریخ انتشار: ج, 1397/06/16 - 23:01
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه هاي پارس آبادمغان اردوی جهادی دانشجویان برادر و خواهر این شهرستان که در روستای عيوضلو و پلنگلو اصلاندوز برگزار شده بود روز گذشته به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حسن بهری مسئول بسيج دانشجویی دانشگاه هاي شهرستان پارس آباد در این باره گفت:امسال هم مانند سال‌های گذشته اردوي جهادي بسيج دانشجويي دانشگاه هاي شهرستان پارس آباد به منظور کمک به آبادانی و محرومیت‌زدایی به مناطق محروم و کم برخوردار اعزام شدند.

وی افزود: امسال 7 گروه از دانشجویان جهادگر بسيجي دانشگاه‌های پيام نور و آزاد اسلامي پارس آباد در بازه زمانی 10 روزه كه از 5 شهريور آغاز شده و تا 15 شهریور ماه سال جاری ادامه دارد مشغول خدمت رساني در روستاهاي صفرلو و حاج حسين خانلو پارس آباد و همچنين روستاهاي عيوضلو و پلنگلو اصلاندوز هستند.

مسئول بسيج دانشجویی دانشگاه هاي شهرستان پارس آباد با بيان اينكه از 7 گروه جهادي دانشجويي اعزام شده، سه گروه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي و چهار گروه متعلق به پيام نور شهرستان است، گفت: این دانشجویان جهادگر در قالب اقدامات عمراني و فرهنگي از قبيل کلاسهای آموزش خیاطی، بافندگی، احکام، قرآن، قصه گویی، نقاشی، خلاقیت، آموزش رياضي، سرود، ساخت سرويس بهداشتي و حمام، ترميم ساختمان (گچ كاري، كاشي كاري، كف سازي و بتون كاري) در جهت خدمت رسانی به روستاهاي محروم اشاره شده به فعالیت مي پردازند.

مسئول بسيج دانشجویی دانشگاه های شهرستان پارس آباد در ادامه از حمايتهاي كميته امداد امام (ره) پارس آباد و اصلاندوز، دانشگاه هاي پيام نور، آزاد اسلامي و سپاه ناحيه پارس آباد و عشايري اصلاندوز و همچنين از اصحاب رسانه قدردانی کرد.

در این اردو که با حضور پرشکوه مردم بخصوص جوانان و نوجوانان روستای پلنگلو در مسجد جامع روستا برگزار شده بود بسته های بهداشتی نیز در بین شرکت کنندگان توزیع شد.

گفته می شود سرهنگ حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری،مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان اردبیل و سپاه ناحیه اصلاندوز و همچنین سرپرست دانشگاه پیام نور پارس آباد و جانشین ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان شرکت کننده در اردوی جهادی، از نزدیک در جریان برگزاری این اردو قرار گرفته و مطلوب ارزیابی کردند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر