آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27442
تاریخ انتشار: ج, 1397/07/06 - 23:34
بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسمات و برنامه های مختلفی در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،بمناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی با حضور فرمانده سپاه ناحیه عشایری،معاون بخشدار و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم از مقابل بخشداری آغاز و پس از طی مسیر از خیابان امام (ره) و جمهوری در تپه نور الشهدا(یادمان شهدای گمنام اصلاندوز) مراسم سخنرانی و قرعه کشی به همت تربیت بدنی سپاه ناحیه عشایری و اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

همچنین بدین مناسبت میقات صالحین با حضور حلقات صالحین پایگاههای بسیج ناحیه عشایری در مسجد جامع اصلاندوز برگزار و سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری از نزدیک در جریان برگزاری این برنامه قرار گرفت.

سخنرانی سرهنگ حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری در پیش از خطبه های نماز جمعه اصلاندوز بمناسبت هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه هایی بود که امروز برگزار شد.

در این مراسم فرمانده ناحیه عشایری پیرامون دوران دفاع مقدس و ضرورت و اهمیت انتقال ایثار و ارزشهای دفاع مقدس به نسل امروزی به سخنرانی پرداخت.

در بین الصلاتین نماز جمعه این هفته اصلاندوز از سید محمد طالعی نوجوان ورزشکار بسیجی اصلاندوزی قهرمان رشته دوومیدانی دانش آموزان کشور که به مسابقات جهانی بلاروس راه یافته است تجلیل بعمل آمد.

همچنین نمازگراران و بسیجیان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود اقدام جنایتکارانه تروریستها در به شهادت رساندن تنی چند از مردم و نیروهای نظامی در مراسم رژه اهواز را بشدت محکوم کردند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر