آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27450
تاریخ انتشار: س, 1397/07/10 - 21:11
رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:مبلغ 780 میلیون تومان از بابت تجهیزات مدارس منطقه از طرف اداره کل نوسازی استان اردبیل تخصیص یافته است.

به گزارش ارس تبار،قدرت مهرآوران پیش از ظهر امروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تبریک آغاز سالتحصیلی جدید به معلمان و دانش آموزان منطقه به اقدامات انجام شده در کمیته تعمیر و تجهیز پروژه مهر سالتحصیلی 97-98 اشاره کرد و از برگزاری موفقیت آمیز عملیات اجرایی فرایند ستاد پروژه مهر 97 اداره آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز خبر داد.

وی با اشاره به تجهیزات تخصیص یافته از اداره کل نوسازی استان اردبیل در راستای تجهیز مدارس منطقه اصلاندوز در سال 97 گفت:امسال حدود 780 میلیون تومان از بابت تجهیزات مدارس منطقه تخصیص یافته است.

رییس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز از تجهیزات هوشمند سازی مدارس شامل لپ تاپ،پروژکتور،برد هوشمند،کامپیوتر،دستگاه فتوکپی،چاپگر و تابلوی آموزشی به ارزش 463 میلیون تومان خبر داد و گفت:این وسایل جهت بهره مندی مدارس از امکانات و تجهیزات هوشمند سازی بین مدیران بخصوص مدارس عشایری توزیع شده است.

مهرآوران همچنین با اشاره به تجهیز وسایل آموزشی مدارس نیز گفت:در این راستا مبلغ 50 میلیون تومان برای وسایل آموزشی شامل صندلی گردان،بسته آموزشی،میز معلم،صندلی دانش آموز،میز اداری،تخته وایت برد و کمد اختصاص یافته که در اختیار مدارس منطقه قرار گرفته است.

وی تخصیص رنگ پلاستیک،رنگ روغن و گرماتاب به ارزش 12 میلیون تومان و ایزوگام و قیر به ارزش 195 میلیون تومان را از دیگر کالاها و تجهیزات مدارس منطقه عنوان کرد.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز از واریز مبلغ 315 میلیون و 410 هزار تومان بعنوان سرانه قبل از شروع سالتحصیلی به مدارس خبر داد و گفت:مبلغ 60 میلیون تومان تجهیزات ورزشی در قالب کاروان امید شامل میله والیبال،پایه بدمینتون،میز تنیس روی میز،دستگاه سه کاره ورزشی،حلقه بسکتبال با تور،مانع دومیدانی و کمک های اولیه به مدارس آموزش و پرورش اصلاندوز تخصیص یافته است.

مهرآوران از عنایات و توجهات ویژه مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان نسبت به تجهیز مدارس آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز در راستای بهره مندی معلمان و دانش آموزان از امکانات آموزشی و پرورشی تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه از تکمیل سالن ورزشی آموزش و پرورش در قره قباق از اختصاص 545 میلیون تومان اعتبار خبر داد و از پیگیریها و عنایات امام جمعه اصلاندوز،نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان پارس آباد،بخشدار،شهردار،اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش و دهیاران اصلاندوز نسبت به حل مسایل و مشکلات اداره آموزش و پرورش منطقه در جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر