آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27456
تاریخ انتشار: ج, 1397/07/13 - 12:54
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز از حضور حماسی بسیجیان در رزمایش "اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) ۲" تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ارس تبار،متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر با حضور حماسی بسیجیان سلحشور و جان برکف، عطر دلنشین ایثار و رشادت و بصیرت فضای شهر اصلاندوز و دیار دارالارشاد اردبیل را در برگرفت و یاد و خاطره حضور با صلابت و اعزام بسیجیان در دوران دفاع مقدس به‌ویژه سپاهیان حضرت محمد(ص) را در اذهان زنده کرد.
حضوری که قطعاً برای دوستداران انقلاب اسلامی امیدواری و برای دشمنان قسم خورده آن به‌ویژه استکبار جهانی یاس و ناامیدی را در بر داشت.
این حضور نشان داد که مردم قهرمان ایران اسلامی با وجود تمامی مشکلات و ضعف‌ها همچنان بر آرمان‌های والای خود و حمایت از انقلاب اسلامی با قدرت و وحدت ایستاده و این مسیر را تا دستیابی به قله‌های بلند پیشرفت خواهد پیمود.
بدین‌وسیله از باب لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق از مساعدت‌ها و همراهی‌های امام جمعه اصلاندوز،بخشدار،روحانیون،رییس آموزش و پرورش،فرمانده مرکز آموزش شهيد مدنی،فرمانده انتظامى،مسئولین،شهرداری‌،شورای شهر و بخش،معتمدین و خیرین اصلاندوز و به‌ویژه رسانه‌ها که در پوشش و انعکاس خبر رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 تلاش وافر داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
و نیز ارادت و قدردانی خود را از حضور بسیجیان عشایری گردان‌ بیت المقدس حوزه های بعثت،امام حسین(ع) و امام حسن(ع) ناحیه عشایری در مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله2 در محل سالن ورزشى رضازاده اردبیل که با حضور آگاهانه و وحدت آفرین خود برگ زرین دیگری بر دفتر تاریخ حماسه‌سازی مردم ولایتمدار اصلاندوز افزودند تقدیم می‌کنم.

سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده
فرمانده ناحيه مقاومت بسیج عشایری اردبیل(اصلاندوز)
 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر