آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27471
تاریخ انتشار: ج, 1397/07/20 - 18:43
امام جمعه پارس‌آباد گفت: بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان پارس‌آباد با وجود تکمیل ساختمان و وعده‌های مکرر افتتاح نشده و این موضوع باعث گلایه‌های بسیاری شده است.

به گزارش ارس تبار، حجت‌الاسلام سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان پارس‌آباد استقامت و پایداری را یکی از درس‌های کربلا معرفی کرد و اظهار داشت: دولت برای مقاوم‌سازی مسکن با وام‌های کم‌بهره حمایت می‌کند و امیدواریم مردم نسبت به مقاوم سازی خانه‌هایشان اقدام کنند و همچنین کشاورزان مزارع خود را بیمه کنند تا اگر شاهد بلایای طبیعی باشیم خسارت کمتر شود.

وی در خصوص 20 مهر روز بزرگداشت حافظ شیرازی گفت: حافظ بزرگ مرد شاعر ایرانی که با اشعارش در دنیا مشهور است و اشعارش به چندین زبان مختلف در دنیا ترجمه شده وافتخاری برای پارسی‌زبانان است.

رشادی با اشاره به 24 مهر آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان بیان کرد: اولیا و مربیان در مدارس اگر دست به دست هم و متحد و منسجم عمل کنند، هیچگونه مشکلی در مدارس ایجاد نخواهد شد و در این خصوص می‌بایست اولیای دانش آموزان به صورت خودجوش به مدارس دولتی کمک نمایند.

وی به فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش نیز اشاره کرد و گفت: باید در تقسیم بودجه ورزش کشور عادلانه عمل شود و شنیدن اخباری در این خصوص که بیش از نصف بودجه یک ورزش به یک یا چند مربی خارجی اختصاص داده می‌شود، ناراحت کننده است.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد افزود: سالن‌های ورزشی با مخارج بیت‌المال احداث شده و باید بصورت رایگان یا شرایط خاص و بسیار مناسب در اختیار جوانان گذاشته شود و در این راستا نباید به بهانه‌های واهی ورزش عمومی در مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شود.

وی گفت: بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان پارس‌آباد با وجود تکمیل ساختمان و وعده‌های داده شده افتتاح نمی‌شود و این موضوع باعث گلایه‌های بسیاری شده است.

رشادی ادامه داد: طبق هماهنگی فرماندار شهرستان با مسئولان استانی و صداسیما رادیوی پارس‌آباد با تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار در منطقه راه‌اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/فارس

 

ارسال نظر