آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27535
تاریخ انتشار: د, 1397/08/28 - 20:05
بمناسبت هفته مبارک بسیج برنامه دیدار مسئولان با امام جمعه اصلاندوز و همایش مشترک ائمه جماعات،هیات امنای مساجد و فرماندهان پایگاههای مقاومت در اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در دیدار بخشدار،فرمانده و پایوران سپاه ناحیه عشایری،شهردار،روحانیون،جمعی از مسئولان و فرماندهان پایگاهها و هیات امنای مساجد ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت:بسیج یعنی ایثار،گذشت،عزت و اقتدار که ا اول انقلاب تاکنون کارنامه درخشانی داشته است.

وی با اشاره به حضور بسیجیان در عرصه های مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی،افزود:آنچه کشور را در مقابل آسیب های دشمن حفظ می کند، بسیج است.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه دنیا از وجود این نیروی عظیم نظام که با دستور حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شده در حیران است گفت:با وجود و حرکات بسیج نظام تواسنته بالنده باشد و به اقتدار و عظمت برسد.

سرهنگ "حسین حسین زاده" فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در این دیدار ضمن خیرمقدم گویی و تبریک فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج و یاد و خاطره شهدا با بیان اینکه حضور بسیج در عرصه های مختلف نظام چشمگیر است گفت:اصل بوجود آمدن سپاه و بسیج حفاظت و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی است که امروز خواب دشمنان را آشفته کرده و معادلات دنیا را برهم زده است گفت:بسیجیان به عشق ولایت و شهداء در تمامی عرصه های انقلاب اسلامی حاضر و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و گفت: از ۲۹ آبان تا پنج آذر برنامه های مختلفی تدارک دیده شده که مهمترین این برنامه ها دیدار با امام جمعه اصلاندوز،دیدار با خانواده های شهدا،یادواره های شهدا و تجمع بزرگ بسیجیان با عنوان شکوه ایثار در ۵ آذر مصادف با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین خواهد بود.

حسین زاده با بیان اینکه  امروز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از راههای مختلف از جمله جنگ نرم و اقتصادی به میدان آماده است گفت:آمادگی و هوشیاری تک تک آحاد جامعه همراه با بصیرت دراین خصوص لازم و ضروری است.

گفتنی است همزمان با این دیدار همایش مشترک ائمه جماعات،هیات امنای مساجد و فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج برگزار شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر