آخرین اخبارکد مطلب: 27685
تاریخ انتشار: د, 1397/12/27 - 18:34
در مراسمی از برترین های مسابقه عکس و فیلم "بهمن تماشایی " در صدا و سیمای مرکز اردبیل تجلیل شد.

به گزارش ارس تبار ،بعد از ظهر امروز دوشنبه با حضور مدیر کل و معاونان صدا و سیمای مرکز اردبیل،مسئولان فرهنگی،بسیج رسانه و فضای مجازی سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل از برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس بهمن تماشایی در مرکز صدا و سیمای اردبیل تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: دهه فجر امسال دشمنان با استفاده از تمام ابزارها در فضای مجازی و رسانه هایشان هجمه های عظیمی بر کشور مان وارد کردندتا جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی کم رنگ وبی رونق شود، اما در 22 بهمن دیدیم ملت بصیر ایران حماسه ای عظیم وکم نظیر خلق کرده وپاسخی کوبنده به دشمنان دادند.

وی افزود: اصحاب رسانه بویژه عکاسان، خبرنگاران و تصویر برداران همه با وحدت وهمدلی در کاری جهادی دست به دست هم دادند تا این حضور بی نظیر به نحو احسن انعکاس یابد .

در این مراسم از 30 برگزیده در بخش عکسهای حرفه ای و آماتور و 10 برگزیده در بخش فیلم و مدیر کل و مسئولان صدا ، سیما وخبر مرکز اردبیل تجلیل شد.

به گزارش ارس تبار سید سجاد میرزایی خبرنگار ارس تبار،محمد قویدل خبرنگار صدا و سیما و پویا حاجی وند خبرنگار تسنیم توانستند در دوبخش عکس و فیلم عنوان برتر این دوره از مسابقات را کسب کنند.

گفتنی است،بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مسابقه فیلم و عکس از راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن با عنوان بهمن تماشایی برگزار شده بود که آثار خبرنگاران اصلاندوز در هر دو بخش فیلم و عکس توانست در سطح استان اردبیل رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر