آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27698
تاریخ انتشار: ج, 1398/01/09 - 16:26
امام جمعه شهرستان اصلاندوز از کیفیت پایین نان در این شهرستان انتقاد کرد و از مسئولان خواست تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری در مرقد مطهر امام رضا(ع)اشاره کرد و گفت: اگر می خواهیم در مقابل دشمنان و استکبار جهانی بایستیم باید با تحریم آمریکا مقابله کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت عمل به شعار سال 98 سال رونق تولید توسط مسئولان و مردم گفت:کشور ما غنی است اما اگر امروزه گرفتاری داریم در مدیریت و کم کاری مسئولان است.البته کارهای خوبی در کشور انجام شده و باید با اتحاد و همدلی و جدیت کارها را به خوبی مدیریت کنیم تا مشکلات یکی پس از دیگری حل و قدرت خرید مردم رو به جلو برود .

امام جمعه اصلاندوز حمایت از کالاهای داخلی و رونق تولید را دو اصل برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست و افزود:دراین راستا تولید کننده باید در خرید و فروش دقت کرده و کالای با کیفیت تولید کند.

حجت الاسلام اسدزاده با تسلیت به درگذشتگان حادثه سیل اخیر در برخی استانها از جمله آق قلا و شیراز گفت:سیل بلای طبیعی است اما می توانیم با تدابیر و مدیریت جلوی سیل و خسارت آن را بگیریم .

وی تجاوز به حریم رودخانه،بستن مسیر سیل و ساخت و سازهای غیرقانونی در حریم رودخانه ها را از جمله خسارات ناشی از سیل دانست و از صدا و سیما خواست برنامه یا فیلمی در مورد راهکارهای جلوگیری از خسارت سیل تهیه کند.

امام جمعه اصلاندوز با قدردانی از نیروهای مسلح و مسئولان دولتی در کمک به سیل زدگان استانهای گلستان و مازندران،از بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری به جهت جمع آوری کمکهای مردمی و عشایر غیور و نوعدوست شهرستان اصلاندوز به سیل زدگان این استانها تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام اسدزاده همچنین با محکومیت اقدام شنیع و غیر اخلاقی ترامپ رییس جمهور آمریکا در تقدیم بلندی های جولان به رژیم غاصب صهیونیستی،این حرکت را نتیجه خنده ها و رقاصی های حاکمان عرب عنوان کرد و گفت:اگر حاکمان عرب اتحاد و همدلی داشتند ترامپ نمی توانست چنین غلط هایی بکند.

وی افزود:از مسلمانان می خواهیم دست در دست هم داده و با اتحاد نگذارند ذره ای از خاک کشورها در اختیار آمریکا و اسراییل قرار گیرد،البته دنیا بیدار شده و در این زمینه کشورها در سازمان ملل این حرکت رییس جمهور آمریکا را قبول نکردند.

امام جمعه اصلاندوز در پایان با انتقاد از کیفیت پایین پخت نان در نانوایی ها،به اعتراض مردم اصلاندوز به وضعیت نامطلوب نان اشاره کرد و از مسئولان امر خواست با جدیت به این مشکل رسیدگی کند تا برای مردم و مسافران نوروزی گرفتاری ایجاد نشود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر