آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27701
تاریخ انتشار: د, 1398/01/12 - 14:17
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل وحدت ملت ایران اسلامی را عامل تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی و غلبه بر توطئه‌های دشمنان دانست و اظهار کرد: ۱۲فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است.

به گزارش ارس تبار به نقل از فارس،حجت‌الاسلام مهدی ستوده با اشاره فرا رسیدن سالروز ۱۲فروردین، وحدت ملت ایران اسلامی را عامل تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی و غلبه بر توطئه‌های دشمنان دانست و اظهار کرد: ۱۲فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است که در این روز با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی تغییر یافت.

وی حفظ وحدت را مهم‌ترین مسئله در حراست از آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: طبق فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، «وحدت کلمه، رمز پیروزی ملت ایران در مراحل مختلف بوده است».

مدیرکل تبلیغات اسلامی با بیان اینکه وحدت، همگامی و هماهنگی مردم ایران در روزهای انقلاب اسلامی وصف‌نشدنی بود، بیان داشت: در آن روزها همه همگام و هم‌صدا و با ایثار و رشادت خود سرنگونی رژیم طاغوت را فریاد می‌‌زدند.

ستوده ادامه داد: اکنون نیز ما وظیفه داریم، به دور از تفرقه در تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی تلاش کنیم و پیشرفت و تعالی بیش از پیش ایران اسلامی را فراهم آوریم.

وی  به مهمترین دستاورد روز تاریخی ۱۲ فروردین اشاره کرد و افزود: استقرار نظام جمهوری اسلامی در ایران علاوه بر اینکه تحولات داخلی به دنبال داشت، تغییراتی در نظام بین الملل، به‌ویژه در خاورمیانه ایجاد کرد، تغییراتی که با اهداف استعمارگران همسو و سازگار نبود و دشمنی آنان را علیه ملت ایران برانگیخت.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان به توطئه‌های دشمنان در مقاطع مختلف تاریخ ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: حفظ استقلال هزینه‌هایی در برداشته و دشمنان این مرز و بوم با طراحی توطئه‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، ترور شخیصت‌های سیاسی، تحریم اقتصادی و در نهایت تلاش برای ایجاد موانع در برابر رشد و پیشرفت علمی، سعی در خدشه‌دار کردن استقلال ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی داشتند.

حجت‌الاسلام ستوده با اشاره به  آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی، اذعان داشت: ملت ایران در آغاز دهه پنجم ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی(ره) معمارکبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهیدان، بار دیگر بر حفظ این ارزش‌ها تاکید داشته و روز «جمهوری اسلامی» را به‌عنوان یکی از ماندنی‌ترین و مهم‌ترین روزهای تاریخی این سرزمین گرامی می‌دارند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر