آخرین اخبارکد مطلب: 27792
تاریخ انتشار: ج, 1398/02/20 - 18:42
امام جمعه اصلاندوز گفت:اقدامات اخیر جمهوری اسلامی ایران به منزله یک واکنش در مقابل کنش ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا بوده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های نماز جمعه اصلاندوز به پیام قاطعانه برجامی ایران به آمریکا و اروپا اشاره کرد و گفت:این پیام سرانجام عهدشکنی ایالات متحده و خروج دولت ترامپ از برجام و فراتر از آن انفعال و ناتوانی سه کشور انگلیس،فرانسه و آلمان در تامین منافع برجامی کشورمان است.

وی با بیان اینکه جمهوی اسلامی ایران تصمیم به کاهش سطح تعهدات خود در توافق هسته ای گرفت افزود:اقدامات اخیر جمهوری اسلامی ایران به منزله یک واکنش در مقابل کنش ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا بوده است.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از معلمان سراسر کشور،عبور از شرایط جنگ اقتصادی کنونی را نیازمند روحیه انقلابی مردم و جوانان دانست.

حجت الاسلام اسدزاده،تداوم و پیمودن مسیر انقلاب،تحقق تمدن اسلامی،پیشرفت کشور،عزت و اقتدار ملی و تقویت ساخت درونی نظام را ازدستاوردها و برکات گسترش روحیه انقلابی عنوان کرد.

وی در ادامه با تسلیت فرارسیدن سالروز وفات حضرت خدیجه(س) در دهم ماه مبارک رمضان گفت:در میان میلیونها بانوی بافضیلت جهان تنها یک بانو این افتخار را پیدا کرد که در شاهوار جهان آفرینش سرور بانوان عالم دخت گرانمایه پیامبرخاتم (ص) وجود اقدس فاطمه اطهر(س)را در صدف بپروراند.

امام جمعه اصلاندوز با تبریک ماه مبارک رمضان و تاکید بر استفاده از فیوضات این ماه عزیز گفت:کسی که روزه می گیرد باید علاوه بر گرسنگی تمامی اعضای بدن هم روزه باشد و فقط به نخوردن و نیاشامیدن اکتفا نکند.

حجت الاسلام اسد زاده بر حضور پرشکوه مردم و روزه داران در مساجد شهر و روستاهای اصلاندوز در شبهای ماه مبارک رمضان تاکید کرد و افزود:روزه داری علاوه بر ارزش و هنجار دینی، در ایران اسلامی و سایر کشورهای اسلامی، تبدیل به یک سنت اجتماعی شده است. لذا هتک حرمت این ماه مبارک و روزه خواری در ملاءعام خلاف فضای عمومی جامعه اسلامی است.

وی با ییان اینکه کسی که روزه هست باید از حرام ها و شهوت ها بدور و مواظب اعمال خود باشد گفت:نتیجه روزه داری تثبیت اخلاص و رهایی از عذاب های الهی و روزه سپری برای رهایی از آتش جهنم است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر