آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27800
تاریخ انتشار: پ, 1398/02/26 - 10:15
بخشنامه جذب سرباز معلمان در آموزش و پرورش استانهای همجوار و اکثر استانها طوری اجرا می شود که متاسفانه هنوز در استان اردبیل خبری نیست.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،در بعضی از استان های همجوار و اکثر استانها سرباز معلمانی که پس از اتمام دوره سرباز معلمی بنا به ضرورت تا پایان سال تحصیلی به صورت حق التدریس در آموزش و پرورش خدمت نموده اند جزو سابقه حق التدریس محسوب شده و در راستای بخشنامه ای مجوز  تشکیل پرونده حق التدریسی داده شده است.

این در حالیست که در استان اردبیل نیز مدیرکل آموزش و پرورش استان در نامه ای مورخه 98/02/23 از اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درخواست مجوز بکارگیری سربازمعلمان حق التدریس غیرمستمر کرده است.

امید است با تلاش مسئولان استان زمینه اشتغال جوانانی که دو سال در عرصه  آموزش و پرورش و  تعلیم و تربیت دانش آموزان منطقه تلاش نموده اند فراهم گردد.

قسمتی از متن بخشنامه وزارت آموزش و پرورش که در کانال کارگزینی آموزش و پرورش منتشر شده بدین شرح می باشد...

قابل توجه متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش میرساند که افراد واجد شرایط زیر با در دست داشتن مدارک به امور اداری واحد استخدام مراجعه نمایند.

 ۱- نیرو های پیش دبستانی که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ با یکی از مراکز پیش دبستانی دولتی یا کلاس های پیش دبستانی ضمیمه مدارس دولتی همکاری
 داشته اند.
۲- نیروهای خرید خدمات آموزشی که طی سالهای ۸۸- ۸۷ و ۸۹-۸۸ از طریق شرکت های خدمات آموزشی با اداره کل آموزش و پرورش قرارداد مستقیم داشته اند.
3-نیروهای حق التدریس غیر مستمر (#سرباز_معلمان) که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ با داشتن کد پرسنلی در مدارس دولتی به عنوان نیروی حق التدریس آزاد همکاری داشته اند.
۴- نیرو های سواد آموزی ؛
الف ؛ (آموزشیار) افرادی که با مجوز گزینش ، گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و کد پرسنلی بین سالهای ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ با نهضت سواد آموزی همکاری داشته اند .
ب ؛ ( آموزش دهنده مستمر) که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ با نهضت سواد آموزی همکاری داشته اند و حداقل ۲ دوره به صورت مستمر و هر دوره حداقل ۲ نفر و بیشتر راتحت پوشش داشته اند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر