آخرین اخبارکد مطلب: 27804
تاریخ انتشار: ج, 1398/02/27 - 22:18
اگر اراده مردم استوار،قوی،منسجم و جهادی باشد یقینا دشمن عقب نشینی می کند و این عامل شکست دشمن است.

به گزارش خبرنگار  ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:در این دیدار رهبر انقلاب بیانات مهم و مبسوطی را ارائه دادند.

وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری ،گزینه قطعی ملت ایران را مقاومت در مقابل استکبار جهانی عنوان کرد و گفت:اگر می خواهیم روی پای خود بایستیم و مساله تولید رونق پیدا کند باید در مقابل آمریکا مقاومت کنیم.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه بوسیله مقاومت و ایستادگی ملت ایران و مسئولان، یقینا دشمن عقب نشینی خواهد کرد و نمی تواند در مقابل ملت ایران کاری کند افزود: ما  هیچ وقت آغازگر جنگ نبودیم و نخواهیم بود، چرا که بنای اسلام آغاز جنگ نیست .

حجت الاسلام اسدزاده با انتقاد از برخی ها در داخل  کشور مبنی بر عیب ندانستن مذاکره با آمریکا گفت:مذاکره با رییس جمهور کنونی آمریکا یک سم و اعتماد به آمریکا تصور باطل است و به دشمن هیچ موقع اعتماد نکنیم.

وی با بیان اینکه مسئولان باید از جوانان،نخبگان و مهندسان کشور در امور کشور استفاده کرده و به آنان اعتماد کنند افزود:با توجه به فرمایشات رهبری،اگر اراده مردم استوار،قوی و منسجم و جهادی باشد یقینا دشمن عقب نشینی می کند و این عامل شکست دشمن است.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت آیت الله بهجت با اشاره به ابعاد والای شخصیتی این عالم ربانی و فرزانه گفت: آیت الله بهجت فومنی(ره) که مایه مباهات جهان اسلام و مسلمانان دنیا بویژه مردم ایران اسلامی است، در بیداری و روشنگری جامعه اسلامی نقش ارزنده ای ایفا کرد.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به روز ملی جمعیت،ضمن گلایه از بی‌تمایلی زوجین به فرزندآوری ،این حرکت را برای اسلام شکننده دانست و گفت:فرزند آوری باید در خانواده ها بیشتر باشد و باید مقدمات ازدواج جوانان را نیز فراهم کنیم.

وی در ادامه ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبي (ع) و روز اكرام را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و عموم شیعیان تبریک عرض کرد.

امام جمعه اصلاندوز در آغاز خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان اصلاندوز به موضوع برکات و آثار توبه در قرآن و روایات اشاره کرد و گفت:از گناهان خود در ماه رمضان توبه کنید که ماه رمضان ماه توبه و عنابه است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه خداوند روزه را واجب کرده تا بوسیله ان اخلاص خلق را بیازماید افزود: حضرت امیرالمومنین علی (ع) در این باره فرمود:گناه کوچک رو کوچک نشمارید چرا که کوه های بزرگ از خاک های کوچک درست شده است.

وی توبه را باعث فلاح و رستگاری،جلب رحمت و رضایت الهی به ویژه در ماه مبارک رمضان دانست و گفت:اگر فردی که گناه کرده به درگاه احدیت توبه کند گناه های او به حسنات تبدیل میشود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر