آخرین اخبارکد مطلب: 27815
تاریخ انتشار: س, 1398/02/31 - 21:10
از تشریح برنامه های سالروز فتح خرمشهر تا برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام راحل(ره)
نخستین جلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز برگزار شد+تصاویر
جلسه تعامل و هماهنگی برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر،روز جهانی قدس،لیالی قدر و سالگرد رحلت حضرت امام راحل(ره) با حضور مسئولان ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سیدعباس مینایی بخشدار اصلاندوز در جلسه تعامل و هماهنگی برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر،روز جهانی قدس،لیالی قدر و سالگرد رحلت حضرت امام راحل(ره)،بر فضاسازی ادارات با نصب بنر این روزهای عزیز را گرامی داشته و در مراسمات بصورت منسجم حضور پرشکوه داشته باشند.

وی به وضعیت موجود در عرصه بین الملل اشاره کرد و گفت:دشمنان نظام بخصوص رییس جمهور دیوانه آمریکا از راههای مختلف بدنبال ضربه زدن به ایران اسلامی است،اما با ایستادگی و اتحاد و همدلی می توانیم نقشه های شوم دشمنان را خنثی سازیم.

رییس شورای اداری شهرستان اصلاندوز با بیان اینکه دشمنان از نیروهای مسلح می ترسند و بدنبال شکست های پی در پی در عراق و سوریه و یمن به ایران فشار می آورند افزود:امروز تفکر آمریکایی در مقابل ایران شکست خورده است.

مینایی با بیان اینکه همه سلیقه ها،جناحها و قومیت ها باید در مقابل آمریکا و دشمنان ایستادگی کنند افزود:با تدابیر مقام معظم رهبری و در سایه دولت،نیروهای مسلح و آگاهی ملت بیش از پیش در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و به پیروزی های بس عظیم دست خواهیم یافت.

وی در ادامه با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات،جلب رضایت مردم را  سرلوحه تمامی مسئولان و کارکنان عنوان کرد و گفت:مسئولان ادارات با حضور در مراسمات،اتحاد و همدلی خود را به مردم نشان داده و رضایتمندی مردم را بدست آورند.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری نیز با تبریک میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و گفت:ملت آگاه ایران اسلامی در طول 40 سال از انقلاب اسلامی نگذاشتند دشمنان در راس آنان استکبار جهانی به کشورمان ضربه وارد کنند.

وی بابیان اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب بر جوانان تاکید کرده اند افزود:امروز با تدابیر مقام معظم رهبری،جهادی برای ساختن ایران بزرگ و فصل جدید ایران اسلامی آغاز شده است.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری،علم و پژوهش،معنویت و اخلاق،اقتصاد و نگاه به درون ،عدالت و مبارزه با فساد،استقلال و آزادی،عزت ملی و روابط خارجی و سبک زندگی اسلامی را از خواسته ها و تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد.

حسین زاده در ادامه با تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت:عملیات بیت المقدس مهمترین عملیات دفاع مقدس محسوب می شود که منجر به آزادسازی خرمشهر شد و نقطه عطفی درتاریخ جنگ ایران و عراق به ثبت رسید .

وی نشست روشنگری،یادواره شهدای اقشار در مسجد امام حسین(ع)،محفل انس با قرآن،عطرافشانی مزار شهدا،خاطره گویی رزمندگان در قبل از خطبه های نماز جمعه اصلاندوز را از جمله برنامه های گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری همچنین با اشاره به برگزاری مراسمات شبهای قدر،راهپیمایی روز جهانی قدس و سالگرد ارتحال حضرت امام راحل(ره)،از برگزاری یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز خبر داد و از مسئولان و کارکنان ادارات و بانکها خواست در این مراسم معنوی حضور گسترده داشته باشند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر