آخرین اخبارکد مطلب: 27834
تاریخ انتشار: چ, 1398/03/15 - 14:20
نماز عید سعید فطر با حضور گسترده و پرشکوه مسئولان و اقشار مختلف مردم مرزنشین شهرستان اصلاندوز مغان اقامه شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،مردم مومن و خداجوی شهر مرزی اصلاندوز مغان پس از یک ماه روزه داری و تزکیه نفس صبح امروز چهارشنبه در محل خیابان شهید بهشتی این شهر در صفوفی بهم فشرده نماز عید فطر را اقامه کردند.

قشرهای مختلف مردم اصلاندوز از ساعات اولیه صبح و با در دست داشتن سجاده و زیرانداز برای اقامه نماز عید فطر، خود را به محل اقامه نماز با شکوه عید فطر رسانده بودند و با برگزاری آیین نماز عید فظر اجتماع بزرگ و وحدت و همدلی خود را به نمایش گذاشتند.

نماز عید سعید فطر در شهر اصلاندوز که به امامت حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز اقامه شد، همزمان در روستاها نیز این مراسم معنوی توسط روحانیون اقامه شده است.
حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در خطبه های نماز عید فطر با تبریک عید سعید فطر با اشاره به بیانات گهربار مقام معظم رهبری در حرم مطهر امام راحل به بیان شخصیت والای  بنیانگذار کبیر انقلاب  اسلامی پرداخت.

وی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس و همچنین از دست اندرکاران اجرای برنامه های معنوی و فرهنگی در ایام ماه مبارک  رمضان در مساجد تشکر و قدردانی کرد.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به جنگ روانی دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت:قطعا با ایستادگی و مقاومت ملت و عمل به فرامین مقام معظم رهبری نقشه های شوم دشمنان بخصوص استکبار و صهیونیسم خنثی شده و در آینده نیز خواهد شد.

شهر اصلاندوز در 200 کیلومتری شمال غربی استان اردبیل واقع شده و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر