آخرین اخبارکد مطلب: 27852
تاریخ انتشار: س, 1398/03/28 - 20:06
تیم والیبال ایران جهت برگزاری بازی‌های خود در هفته چهارم لیگ والیبال ملت های جهان لحظاتی پیش وارد اردبیل شد.

به گزارش ارس تبار به نقل از فارس از اردبیل، تیم والیبال ایران جهت برگزاری بازی‌های خود در هفته چهارم بازی‌های لیگ والیبال ملت‌های جهان به عنوان دومین تیم وارد استان اردبیل شد.

تجربه ثابت کرده است اردبیلی‌ها میزبانان بسیار خوبی هستند/فرانسه جدی‌ترین رقیب ما است

سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از ورود به فرودگاه اردبیل اظهار کرد: ما تجربه و خاطره بسیار خوبی از اردبیل و اردبیلی‌ها داریم و در مسابقات امیدهای آسیا و انتخابی قهرمانی جهان با استقبال و حمایت بی‌نظیر مردم این استان مواجه شدیم؛ به لحاظ میزبانی هیچ مشکلی نداشتیم و قطعاً در این مسابقات نیز سطح کیفی این میزبانی بالا خواهد بود.

وی با اشاره به سطح بالای تمام تیم‌های حاضر در رقابت‌ها، افزود: ما در مسابقات لیگ جهانی هستیم و تمامی ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و بطور نزدیک در حال رقابت با یکدیگر هستند اما خوب در جمع این سه تیم حاضر در اردبیل، تیم فرانسه از هر لحاظ تیم قدرتمندی و با سابقه‌ای محسوب می‌شود که جدی‌ترین رقیب ما نیز خواهد بود.

اردبیلی‌ها باید به عنوان قطب خاص هواداری دنیا مطرح شوند/آمده‌ایم از اردبیل بلیط مرحله نهایی را رزرو کنیم

امیر خوش خبر تصریح کرد: لیگ جهانی صحنه‌ای است که نگاه تمام دنیا را به سمت خود جلب می‌کند و خوب این فرصت مناسبی است تا فرهنگ بالای حمایت و تماشاگران اردبیلی را به عنوان یکی از قطب‌های خاص هواداری در دنیا مطرح کرد؛ امیدوارم با نوآوری و خلاقیت‌هایی که همواره از مردم اردبیل دیده‌ایم در این چند روز شاهد حمایت ویژه و یکصدای مردم اردبیل از تیم ملی ایران باشیم.

وی ادامه داد: امیدواریم علی‌رغم خستگی که بازیکنان پس از ۳ هفته رقابت سنگین داشته‌اند با روحیه خوب و حمایت ویژه مردم اردبیل بلیط مرحله نهایی را از اینجا رزرو کنیم تا در برابر مردم ایران سربلند باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اعضای تیم ملی والبیال پس از ورود به استان اردبیل با استقبال مسئولان برگزاری مسابقات و مردم خونگرم اردبیل عازم پایگاه قهرمانی شدند تا اولین جلسه تمرینی و ریکاوری خود را برگزار کنند.

دیدارهای هفته چهارم لیگ والیبال ملت‌های جهان از روز جمعه ۳۱ خردادماه تا ۲ تیرماه در ورزشگاه شش هزار نفری جهان پهلوان رضازاده اردبیل برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در اولین دیدار خود به مصاف پرتغال خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، صبح امروز نیز تیم ملی والیبال استرالیا وارد استان اردبیل شده بود و تیم‌های ملی فرانسه و پرتغال نیز صبح فردا وارد اردبیل خواهند شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر