آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27855
تاریخ انتشار: ج, 1398/03/31 - 20:52
امام جمعه اصلاندوز گفت:مردم و مسئولان به فریضه امر به معروف و نهی از منکر و ناهنجاری های اجتماعی بی اعتنا نباشند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به هدف قرار دادن پهباد آمریکایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنگه هرمز و تبریک شجاعت و غیرت این نیروی عظیم یه رهبر انقلاب و ملت ایران گفت:امروز به برکت نظام و ولایت و رهبری و جوانان ولایی کشور دشمنان نمی توانند به حریم کشور تجاوز کنند.

وی با بیان اینکه هرکس به خاک کشور تجاوز کند با جواب دندان شکن نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران مواجه خواهد شد افزود:ما خاک ایران را ناموس خود می دانیم و نمی گذاریم گزندی به این کشور وارد شود.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه با اشاره به دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای کردستان با مقام معظم رهبری گفت:شهدای کرستان متمایز از مناطق دیگر هستند.در کردستان دشمنان و منافقین ناجوانمردانه مردم را ترور و به شهادت رساندند که متاسفانه این مردم شهید پرور در جنگ نابرابر روبرو بودند.

حجت الاسلام اسدزاده با تبریک آغاز هفته قوه قضاییه،گسترش چتر عدالت،سرعت در دادرسی،برخورد با زمینه های فساد و مفسدان اقتصادی،نظارت و سلامت درونی دستگاه قضا،شفافیت و استفاده از ظرفیت های جوانان را از ویژگی های قوه قضاییه مطلوب جامعه برشمرد.

وی در ادامه با قدردانی از تلاش های مدیریت آب و فاضلاب شهری اصلاندوز به جهت حل مشکل آب شرب و با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب از مردم شهرستان اصلاندوز خواست حتما در مصرف آب نهابت صرفه جویی را داشته باشند تا به مشکلات کم آبی دچار نشویم.

امام جمعه اصلاندوز همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم،فرارسیدن سالروز شهادت دکتر چمران را تسلیت گفت.

وی با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 گفت:این سازمان از زمان تاسیس تاکنون در کارهای دینی،فرهنگی و تبلیغی و سایر،کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

حجت الاسلام اسدزاده در خطبه اول نماز جمعه با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه،اجرای این فریضه واجب الهی را وظیفه عموم مردم و ارگانها دانست و گفت: با توجه به اینکه شهرستان اصلاندوز محل ترانزیتی و عبور و مرور تبعه های خارجی است باید به نحوه رعایت حجاب آنان در شهرستان بیش از پیش توجه شود تا فرهنگ کشورهای خارجی به کشور اسلامی نفوذ نکند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر