آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27858
تاریخ انتشار: ج, 1398/04/07 - 19:41
امام جمعه اصلاندوز گفت:مبارزه سختگیرانه با فساد هم مطالبه رهبری و هم مطالبه مردم ایران اسلامی از قوه قضاییه است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و تسلیت سالروز شهادت آیت الله دکتربهشتی و 72 تن از یارانش به دیدار رییس و کارکنان قوه قضاییه اشاره کرد و گفت:طبق فرمایش رهبری باید تحول جدی بر اساس معیارهای اصول اسلام و قرآن و قانون اساسی در این قوه صورت گیرد.

وی مبارزه سختگیرانه با فساد را هم مطالبه رهبری و هم مطالبه مردم ایران اسلامی از قوه قضاییه عنوان کرد و گفت:قوه قضاییه در برخورد با فساد چه دانه درشتها و چه آقازاده ها و همه و همه مصمم و جدی باشد.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه اگر در درون دستگاه قضایی مشکل وجود داشته باشد نمی تواند عدالت را اجرا کند افزود:رهبرانقلاب در دیدار اخیر مسئولان و کارکنان قوه قضائیه فرمودند:نسبت به فساد درون قوه‌ قضائیه سخت‌گیری کنید. علتش هم این است که این قوه، مسئول رفع فساد است؛ اگر خودش فاسد شد، گناه او نابخشودنی است.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه به تحریم‌های آمریکا بر نهاد مقام معظم رهبری و برخی افراد و شخصیت های کشور  اشاره کرد و گفت: این تحریم‌ها مستاصل شدن دشمن را نشان می دهد.

وی افزود:ترامپ با هر نوع نقشه ای بدنبال تفرقه افکنی بین مسئولان و ملت ایران است، اما غافل از اینکه ملت آگاه ایران اسلامی دشمن و استکبار را به خوبی شناخته و با ایستادگی و مقاومت نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.

خطیب جمعه اصلاندوز همچنین با اشاره به روز حقوق بشر آمریکایی نیز گفت: کشتن۲۲۰ هزار نفر در ژاپن،۵۰۰ هزار نفر جنگ ویتنام،یک میلیون نفر در عراق ،یک هزار نفر یمن، ۱۲۰ هزار نفر در افغانستان، ۵۰۰ هزار نفر در سوریه و ۲۹۰ نفر هواپیمای ایران و غیره،اسناد حقوق بشر آمریکایی هستند و کسی که پرونده‌اش با خون آشامی پر شده است چگونه دم از حقوق بشر می زند؟!

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه با بیان اینکه یکی از وظایف قوه قضاییه،گسترش چتر عدالت و سرعت در دادرسی است و با اشاره به ماجرای پارک پلیس تهران از قوه قضاییه خواست هر کسی که به نیروی انتظامی تعرض کند برخورد جدی داشته باشد،چرا که آنها آسایش و امنیت را به جامعه می بخشند.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت جانسوز رئیس مذهب شیعه، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام،به شمه ای از فضایل و زندگانی آن امام همام اشاره و بر لزوم الگوگیری از سیره و روش ائمه اطهار(ع) و حضرت امام جعفر صادق علیه السلام تاکید کرد.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه شهادت آیت الله محمد صدوقی چهارمین شهید محراب و رحلت مرزبان حریم تشیع آیت الله علامه امینی را تسلیت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه و روز دختر را تبریک گفت.

حجت الاسلام اسدزاده با تبریک شهرستان شدن اصلاندوز،از کلیه مسئولان و دست اندرکاران تحقق این امر مهم از جمله امام جمعه اردبیل،استاندار و زیر مجموعه استانداری و نماینده مردم در مجلس و مسئولان سابق تقدیر و تشکر کرد و گفت:پس از سالها تلاش،مردم و عشایر مرزنشین اصلاندوز به حق و مطالبه اصلی خود رسیدند که امیدواریم شاهد توسعه و آبادانی شهرستان باشیم .

وی با تبریک و آرزوی موفقیت برای سید عباس مینایی بعنوان سرپرست فرمانداری جدید التاسیس شهرستان اصلاندوز از وی خواست بیش از پیش به دنبال رفع مشکلات مردم و توسعه و آبادانی شهرستان باشد.

امام جمعه اصلاندوز در پایان با اشاره به ایام تابستان بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب و برق تاکید کرد و از مردم و شهروندان خواست در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا در آینده به مشکلات قطعی آب و برق برخورد نکنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر