آخرین اخبارکد مطلب: 27877
تاریخ انتشار: پ, 1398/04/13 - 19:05
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: استکبار جهانی با تحریم‌های ظالمانه نمی‌تواند ملت ایران را به نقطه تسلیم و تزلزل وادار کند.

به گزارش ارس تبار،جمال عرف در مراسم جشن شهرستان شدن اصلاندوز و معرفی اولین فرماندار این شهرستان در مسجد جامع گفت: در تقارن روز مبارک ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) شاهد ارتقای این منطقه به شهرستان هستیم که قطعا این امر مسئولیت ما را در خدمت‌رسانی به مردم سنگین و دشوار کرده است.


وی افزود: دولت علیرغم تهدیدها و فشارهای ناجوانمردانه دشمنان به صورت عمومی و تخصصی کارهای خود را به پیش می‌برد و ما بدون توجه به تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی که قصد تحریم و تزلزل ملت ایران را دارد با قوت و قدرت کارها را به پیش‌ می‌بریم.
 
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: دشمنان ما به همراه کسانی که سعی دارند با سکوت و یا مشارکت زمینه هجمه سنگین به ایران را فراهم کنند به رغم همه قدرتمندی در برابر اراده ملت تسلیم هستند به هیچ وجه نمی‌توانند ملت ایران را به نقطه ناکامی و تسلیم بکشانند.

عرف با بیان اینکه ارتقای شهرهای مختلف به شهرستان در دستور کار وزارت کشور است، افزود: با مقدماتی که از یک سال پیش شروع شده است و فعالیت‌های کارشناسی و مطالعات مفصل ارتقای برخی از شهرها به شهرستان‌ها در دستور کار وزارت کشور است که نمونه آن را اصلاندوز و ارتقای آن به شهرستان شاهد هستیم.

وی ادامه داد: این ارتقا صرفا یک کار ساده و بدون جمع‌بندی نظرات کارشناسی نیست بلکه قطعا در یک فرجه زمانی یک ساله تمام عوامل و عناصر توسعه‌ای مورد بررسی قرار می گیرد تا ارتقای شهرها به شهرستان‌ها انجام شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با قدردانی از تلاش استاندار اردبیل به عنوان عنصر توسعه استان و نمایندگان این استان در مجلس و معاونین استاندار در فراهم کردن مقدمات این کار ارزشمند تصریح کرد: امیدواریم توسعه این شهرستان و ارتقای آن زمینه حرکت رو به جلو را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در این منطقه فراهم آورد.

عرف بیان کرد: به هیچ وجه با تکیه بر منابع محدود دولتی نمی‌توان زمینه توسعه شهرها را فراهم کرد بلکه ضروری است از ظرفیت بخش خصوصی بیشترین استفاده را کرده و با سابقه تاریخی، منطقه‌ای و تحکیم هویت مردمان مختلف بستر و شرایط توسعه همه جانبه و سریع فراهم آید.

وی خط مشی دولت را حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و در کنار آن همراهی مردم در تحمل و مقاومت تحریم‌های ظالمانه دشمنان برشمرد و گفت: ما با یک حرکت مدبرانه می‌توانم این شرایط سخت را پشت سر گذاشته و کشور را در همه حوزه‌ها به سمت توسعه سوق دهیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر