آخرین اخبارکد مطلب: 27881
تاریخ انتشار: ج, 1398/04/14 - 17:23
امام جمعه اصلاندوز عامل توسعه و رونق شهرستان اصلاندوز را استفاده از نیروی انسانی متخصص و کاردان در معاونت ها و ادارات دانست.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک و با قدردانی از استقبال بی نظیر مردم از مسئولان کشور و استانی در مراسم جشن شهرستان شدن اصلاندوز گفت:روز گذشته این جشن همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله برگزار شد و یک روز شاد و مبارکی بود که مردم و عشایر به حق دیرینه خود رسیدند.

وی با قدردانی از سفر امام جمعه اردبیل،معاون وزیر کشور،استاندار اردبیل و سایر مسئولان برای حضور در جشن شهرستان شدن اصلاندوز و تبریک به آقای سید عباس مینایی به عنوان اولین فرماندار شهرستان اظهار امیدواری کرد که ایشان با جدیت و با قدرت در راستای توسعه و رونق شهرستان گام بردارد.

امام جمعه اصلاندوز استفاده از جوانان بومی تحصیل کرده و متخصص برای چینش در معاونت و ادارات را از فرماندار اصلاندوز خواستار شد و گفت:یقینا عامل توسعه و رونق شهرستان استفاده از نیروی متخصص و کاردان در ادارات است.

حجت الاسلام اسدزاده از قاطعیت دولت در مساله برجام تشکر کرد و گفت:امیدوارم اروپا سر عقل بیاید و به وعده و تعهد خود در برجام عمل کند و یقینا اگر عمل نشود دولت و ملت از حق و حقوق خود دست بر نمی دارد.

وی با اشاره به دیدار کارگزاران حج با مقام معظم رهبری گفت:باید هر ایرانی که عازم مکه می‌شود هویت ایرانی و هویت اسلامی خود را حفظ کند. متاسفانه گاها دیده می‌شود وقتی وارد مکه می‌شوند اصل قضیه فراموش می‌شود و اوقات خود را در بازار و فروشگاه‌های مکه سپری می کنند.

خطیب جمعه اصلاندوز با انتقاد از سیاسی کردن حج گفت:متاسفانه در محافل بخصوص شبکه های مجازی حج و لباس احرام را سیاسی می کنند که این حرکت مورد قبول نیست.

حجت الاسلام اسدزاده افزود: دفاع و حمایت از ملت فلسطین و مظلومین دنیای اسلام مثل یمن، عین تعالیم اسلامی و واجب است؛ یا برائت از مشرکین که یک فریضه و یکی از عبادت و معنویت حج است.

وی با تبریک روز قلم،پیشرفت جامعه را در گروی قلم و کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.

حجت الاسلام اسدزاده در خطبه اول با گرامیداشت فرارسیدن هفته حجاب و عفاف،حفظ حجاب را از واحبات الهی  دانست و گفت:آیاتی در قرآن نازل شده که باید بانوان حجاب خود را رعایت کند .

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه بدون حجاب از تهمت و تهدید نمیشود در امان ماند افزود:مدگرایی عامل اصلی بدحجابی است که امروزه مدگرایی و تنوع طلبی باعث اختلافات در خانواده و همچنین طلاق می شود.

وی تقلید از الگوهای جامعه را یکی دیگر از عامل بدحجابی دانست و تصریح کرد:تقلید از ماهواره و شبکه های مجازی ،فکر و اندیشه استکبار و رقابت با دیگران از جمله همسایه و جامعه عامل مهم دیگری از بدحجابی است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه رعایت حجاب و باحجاب بودن باعث پیوند خانواده و استوار بودن جامعه می شود افزود:در هر جامعه اگر عفت و حجاب باشد آرامش و آسایش بدنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر