آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27887
تاریخ انتشار: ش, 1398/04/22 - 18:49
یازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،پیش از ظهر امروز شنبه یازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز به منظور مشارکت کلیه آحاد مردم در امر مقدس مدرسه سازی با حضور فرماندار ،جانشین ناحیه عشایری،رییس اداره آموزش و پرورش، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل و معاونت پشتیبانی، توسعه مدیریت و مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل و خیرین نیک اندیش شهرستان، فرهنگیان، اولیای دانش آموزان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

قدرت مهراوران رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز ضمن گرامیداشت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب با تقدیر و تشکر از خیرین نیک اندیش به ارائه گزارشی درباره اقدامات انجام یافته در مدارس شهرستان از جمله حصار کشی، شاداب سازی، رنگ آمیزی، تعمیر، تجهیز و استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس و سایر اقدامات صورت گرفته توسط مجمع خیرین مدرسه ساز پرداخت.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان هدف از برگزاری این جشنواره را فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی دانست و گفت: تعلیم و تربیت زمانی موفق خواهد بود که مشارکت مردم و خیرین در آن وجود داشته باشد.

مهرآوران افزود: مشارکت در امر تعلیم و تربیت که پویایی جامعه را به همراه دارد ضروری است و امیدواریم با مشارکت خیرین مدرسه ساز و مسئولان بتوانیم به مدارسی که نیاز به تعمیر، تجهیز و باز سازی دارند،رسیدگی نماییم.

سیدعباس مینایی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز نیز  باتبریک ارتقاء بخش اصلاندوز به شهرستان و اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت در مکتب اسلام، یکی از عوامل موثر در افزایش کیفیت آموزشی را ایجاد فضاهای آموزشی جدید و مستحکم دانست و  مشارکت و همکاری مردم در امور عمرانی و برنامه ریزی بخصوص در امر مقدس مدرسه سازی را لازم و ضروری برشمرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مجموع فعالیت های اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز در حوزه های مختلف،تربیت نیروی انسانی ماهر و کاربلد در آموزش و پرورش را رمز توسعه  دانست و افزود: خیرین مدرسه ساز در فرهنگ سازی و توسعه فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی پیش رو هستند و خوشبختانه آنچه امروز شاهد آن هستیم، عشق و علاقه خیرین به مدرسه سازی است که سراسر کشور را فرا گرفته و شهرستان اصلاندوز به لحاظ برخورداری از مردمی متعهد و ولایتمدار ،جزء شهرستانهای سرآمد وجود خیرین بومی در عرصه مدرسه سازی است.

مکارمی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مجمع خیرین مدرسه ساز اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز با توجه به قدمت تاریخی و  فرهنگ غنی این شهرستان خواستار عنایت ویژه مسئولین و دست اندر کاران امر مقدس تعلیم و تربیت به این خطه مرزی شد.

گفتنی است در این همایش خیرین نیک اندیش شهرستان اصلاندوز جهت تعمیر،تجهیز مدارس منطقه مساعدتهای مالی لازم را به مجمع خیرین مدرسه ساز اهدا، کردند.

در پایان ضمن پخش کلیپ و اجرای سرود دانش آموزان دخترانه راه زینب(س)با اهدای لوح سپاس از خیرین نیک اندیش شهرستان اصلاندوز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر