آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27894
تاریخ انتشار: س, 1398/04/25 - 23:47
فرماندار شهرستان اصلاندوز گفت:بیمه کشاورزی همواره از مطالبات کشاورزان زحمتکش شهرستان است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی امروز در دیدار رئیس و کارکنان تامین اجتماعی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس و کارکنان تامین اجتماعی و همچنین تبریک روز تامین اجتماعی گفت: با توجه به اینکه 90 درصد اقتصاد شهرستان اصلاندوز از طریق کشاورزی و دامداری است ۵۰۰ نفر بیمه شده کشاورزی در کل شهرستان رقم مناسبی نیست و بیمه کشاورزی همواره از مطالبات کشاورزان زحمتکش شهرستان است.

وی افزود:با توجه به اینکه مرکز اصلی صنایع دستی از جمله ورنی بافی در شهرستان اصلاندوز و عشایر این منطقه است بنابراین تعداد ۳۰ نفر بیمه شده قالیبافی و صنایع دستی رقم بسیار کمی است.

فرماندار شهرستان اصلاندوز گفت:کارگرانی که بدون بیمه کار می کنند و متولیان امر باید با بازدید و بازرسی و نظارت میدانی به واحدهای تولیدی ، خدماتی و ساختمانی موارد مورد نظر را شناسایی کنند.

مینایی با توجه به شهرستان شدن اصلاندوز، احداث ساختمان اداره تامین اجتماعی را در‌ شهرستان امری ضروری دانست.

همچنین مدیر و معاون امور مالی و اداری امور شعب بانک کشاورزی استان و رئیس بانک کشاورزی شهرستان اصلاندوز با فرماندار شهرستان اصلاندوز جهت تبریک انتصاب به فرمانداری و بررسی مسائل و مشکلات و هماهنگی به منظور حمایت از اقتصاد مقاومتی و سیاست های اشتغالزایی مدیریت استان در راستای تاکید استاندار اردبیل دیدار کردند.

مینایی در این دیدار از ارائه تسهیلات مناسب و احیای واحدهای تولیدی کشاورزی از جمله چندین دامداری توسط بانک کشاورزی تشکر کرد.

فرماندار شهرستان اصلاندوز با اشاره به سیاست اصلی مدیریت استان در راستای اشتغالزایی همکاری دستگاه ها و ادارات در خصوص فراهم نمودن بستر سرمایه گذاری بخش خصوصی و ارائه تسهیلات را راهبردی اصلی این سیاست عنوان کرد.

نوری مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان  اردبیل نیز ضمن تبریک انتصاب دکتر مینایی به سمت اولین فرماندار شهرستان اصلاندوز جهت پیشبرد اهداف دولت و حمایت از سرمایه گذاران و کشاورزان در شهرستان اعلام آمادگی کرد.

همچنین اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان اصلاندوز به ریاست فرماندار این شهرستان تشکیل شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر