آخرین اخبارکد مطلب: 27897
تاریخ انتشار: ج, 1398/04/28 - 20:07
امام جمعه اصلاندوز گفت:استاندار اردبیل با ایده بسیار خوب ایجاد ناحیه صنعتی و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان اصلاندوز برای اشتغال جوانان برنامه دارد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به بیانات مهم و مبسوط مقام معظم رهبری در دیدار ائمه جمعه کشور اشاره کرد و گفت:رهبری در این دیدار ارتباط و رفع و مشکلات مردم با روی گشاده را به مسئولان توصیه کردند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در مورد توقیف نفتکش ایران توسط انگلیس خبیث گفت:انگلیس دزدی دریایی کرده یقینا سیلی را خواهد خورد و خطای عظیمی که از کشور خبیث انگلیس سرزده یقینا جوانان جواب این حرکت آنان را خواهند داد.

امام جمعه اصلاندوز ضمن قدردانی از قاطعیت رهبر معظم انقلاب و فرزندان این مرز و بوم و نیروی های مسلح در دفاع از کیان و وطن اسلامی ایران افزود:با نترسیدن و استقامت و عظمت ملت ایران، آمریکا در همه جا شکست خورده و امروز بالندگی انقلاب و نظام را در جهان شاهد هستیم.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به توصیه رهبری به ائمه جمعه مبنی بر حمایت از جریانهای انقلابی گفت:خانواده های شهداء،ایثارگران،پیشکسوتان جهاد و شهادت،نخبگان جامعه و محرومان و مستضعفان باید حمایت شوند،چرا که آنها باعث پیروزی انقلاب و دفاع مقدس شده اند و با نثار جان از خاک کشور دفاع کردند.

وی با بیان اینکه محور قرار دادن مردم،اعتقاد به پیشرفت و تکامل و تحول باعث انقلابی گری موفق می شود گفت:امروز برخی ها ناامیدی و یاس را به جامعه تزریق می کنند که قطعا اینگونه افراد در کشور خیانت می کنند.

خطیب جمعه اصلاندوز امنیت کشور را خط قرمز ملت ایران دانست و گفت:ساقط شدن پهباد آمریکایی و به هلاکت رسیدن تروریستها در شمالغرب توسط سپاه و تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح در حفظ مرز و وطن این را نشان می دهد که اگر کسی ذره ای به خاک ما نفوذ کنند قطعا شکست می خورد.

حجت الاسلام اسدزاده در مورد برجام نیز گفت:ایران مو به مو به تعهدات برجامی عمل کرده اما غرب متعهد نیست آنها می خواهند با برجام  نقطه مقاومت را بشکنند، اما مسئولان ما اتحاد و یکپارچگی دارند و غربیها بدانند که اگر به برجام عمل نکنند ماهم  از برجام خارج می شویم.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالروز عملیات مرصاد گفت:این عملیات یكی از رخدادهای مهم در تاریخ انقلاب اسلامی در پنجم مرداد 1367 ،پایان توهمات جریان نفاق و گروهك منافقان بود كه در این عملیات طومار دشمنان در هم شكسته شد.

امام جمعه اصلاندوز ضمن قدردانی از سفر دو روزه استاندار اردبیل به شهرستان اصلاندوز و بازدید از پروژه های خدماتی و عمرانی گفت:استاندار اردبیل با ایده بسیار خوب ایجاد ناحیه صنعتی و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان برای اشتغال جوانان برنامه دارد که یقینا با این ایده و نیز بازگشایی گمرک اصلاندوز شاهد توسعه و عمران شمال استان اردبیل و شهرستان خواهیم بود.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به مصرف بیش از حد آب شرب در شهرستان از خانواده ها و بازاریان خواست در مصرف آب بطور جدی صرفه جویی کنند تا مشکلات کم آبی و قطعی در آینده پیش نیاید.

وی ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت مرحوم آيت الله طالقانی،نماز جمعه را یكی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در كشور دانست و گفت:نماز جمعه یک برنامه سیاسی، عبادی و اجتماعی است و علاوه بر اهداف عبادی، تربیتی رویكردی به مسائل مهم جامعه دارد.

گفتنی است،امروز ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان اصلاندوز به مناسبت 5 مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه در تهران به امامت مرحوم آیت الله طالقانی از فعالان زحمتکش و خبرنگاران در امر نماز و همیاری با مردم و امام جمعه شهرستان تجلیل کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر