آخرین اخبارکد مطلب: 27907
تاریخ انتشار: ش, 1398/05/12 - 16:50
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل ضمن دیدار با فرماندار شهرستان اصلاندوز از پروژه روبه اتمام سالن ورزشی فرهنگیان این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار  ارس تبار،احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در سفر به شهرستان اصلاندوز ضمن تبریک انتصاب سیدعباس مینایی به عنوان اولین فرماندار این شهرستان،از تعامل و همکاری شایسته فرماندار و تمامی دستگاههای اجرایی این شهرستان در جهت پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت در این خطه مرزی با اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز تشکر و قدردانی کرد.

سیدعباس مینایی فرماندار شهرستان اصلاندوز نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل و هیات همراه در این خطه مرزی گفت: با توجه به کمبود فضای آموزشی و دو شیفته بودن تمامی مدارس داخل شهر، خواستار احداث مدرسه 12 کلاسه در سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان اردبیل، در این شهرستان شد.

وی از مجموعه تلاشهای شبانه روزی کارکنان و فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز در حوزه های مختلف تشکر و قدردانی کرد.

همچنین احمد ناصری در بازدید از پروژه در درست ساخت سالن ورزشی فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز ،روند پیشرفت فیزیکی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل و هیات همراه در شهرستان و پیگیری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: با تکمیل و افتتاح سالن ورزشی فرهنگیان شهرستان اصلاندوز پاره ای از مشکلات فضای ورزشی این شهرستان حل خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر