آخرین اخبار


کد مطلب: 27915
تاریخ انتشار: پ, 1398/05/17 - 18:55
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خبر داد؛
افتتاح پروژه‌‌های منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در هفته دولت
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: پروژه‌‌های منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با پیشرفت خوبی در حال انجام هستند و در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ارس تبار،خلیل آقایی در بازدید از طرح آبخیزداری کرار شهرستان اصلاندوز منابع طبیعی را بستر توسعه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: بستر توسعه کشور منابع طبیعی است و باید از این منابع طبیعی با کمک و مشارکت مردم و سازمان‌های مردم نهاد تلاش کنیم.

وی از افزایش حجم پروژه‌های حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور طی امسال خبر داد و افزود: امسال حجم پروژه‌های حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به طور گسترده افزایش یافته است که تاکنون در سراسر کشور این پروژه‌ها پیشرفت خوبی را شاهد بوده‌اند و انتظار می‌رود با تلاش مسئولان به زودی افتتاح و به بهره‌برداری رسند.

آقایی با بیان اینکه پروژه‌‌های منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: پروژه‌‌های منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با پیشرفت خوبی در حال انجام هستند و در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به افزایش اعتبارات منابع طبیعی و آبخیزداری کشور بیان کرد: با توجه به عنایت مقام معظم رهبری و افزایش پروژه‌های ما در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور اعتبارات ما با افزایش به بیش از 1500 میلیارد تومان رسیده است.

وی با تاکید بر اقدامات و فعالیت‌های سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور اظهار کرد: ما با توجه به اینکه پروژه‌های بسیاری در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در سراسر کشور در دست احداث است ما 6 ماهه اول امسال را به کارهای میکانیکی و همچنین 6 ماهه دوم را نیز به کارهای بیومیکانیکی اختصاص داده‌ایم.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر